Na sygnale Oświęcim

Pobił, a co ukradł, to sprzedał

Fot. Wojciech Ciomborowski

Policjanci z Chełmka w niespełna dwie godziny ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na 23–letnim mieszkańcu tego miasta. Dzięki temu 18–latek, który pobił i okradł pokrzywdzonego, wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

W poniedziałek w komisariacie w Chełmku pojawił się 23–letni mieszkaniec Chełmka, który powiadomił, że pobity na ulicy Słowackiego w Chełmku, a napastnik ukradł mu warty kilkaset złotych telefon komórkowy. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą. W ciągu kilkudziesięciu minut ustalili, że związek ze sprawą może mieć 18–letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Podejrzany został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Na podstawie zebranych dowodów policjanci potwierdzili jego udział w zdarzeniu, a następnie postawili mu zarzut rozboju.  Materiały trafiły w ręce nadzorującego sprawę prokuratora, który wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz dozoru policyjnego.

Aktualnie policjanci  prowadzą czynności mające na celu odzyskanie skradzionego telefonu, który sprawca najprawdopodobniej  zdążył sprzedać przypadkowej osobie.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments