Na sygnale Sucha Beskidzka

Pobił i uwięził 16-latkę!

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Do szokującego zdarzenia doszło w Jordanowie. 23-letni mężczyzna pobił 16-latkę, a następnie uwięził ją w mieszkaniu.

Jak informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, w ubiegłym tygodniu 16-letnia mieszkanka powiatu suskiego udała się do mieszkania wynajmowanego przez swojego znajomego, który chwilę wcześniej zabrał jej telefon komórkowy.

W mieszkaniu pomiędzy nastolatką, a 23-latkiem doszło do awantury, w trakcie której mężczyzna zaatakował młodą kobietę, uderzając ją po twarzy i kopiąc po ciele. Mężczyzna przetrzymując ją w pokoju, zagroził że jeżeli wezwie pomoc, to jej sytuacja się pogorszy. Tymczasem nastolatkę poszukiwali rodzice, którym udało się ustalić, gdzie może przebywać ich córka. Rodzice widząc stan i obrażenia dziewczyny udali się z nią do szpitala. Nastolatce, która jak się okazało, miała złamane żebro i kości twarzy, udzielono pomocy medycznej w szpitalu w Suchej Beskidzkiej – zaznacza Wojciech Copija.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z komisariatu w Jordanowie zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu suskiego w piątek (10 grudnia).

Mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia nastolatki wolności i spowodowania ciężkich obrażeń ciała. Natomiast w sobotę, 11 grudnia, doprowadzono go do Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, który przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Teraz 23-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym czekając na sądowy finał tej sprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Wojciech Copija.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwy bardziej
Sprawiedliwy bardziej
2 lat temu

DOSTANIE Zawiasy i wyjdzie a dziewczyna się będzie bala takie prawo powinien tata wziosc się i mu tak wy***ac ze s******l się wyprowadzi na bialorus

Drrrruuuummm
Drrrruuuummm
2 lat temu

5 lat? Kpina… pewnie jeszcze zawiasy dostanie…

Mircyś
Mircyś
2 lat temu

Ofiara miłości ??.