Wydarzenia Wadowice

Podsumowali rok i omówili plany na obecny

Podobnie jak w Suchej Beskidzkiej, tak i w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach odbyła się wczoraj narada roczna. Poświęcona była omówieniu wyników jakie osiągnęła wadowicka policja w 2016 roku. Przedstawiono jednocześnie główne cele i zadania na 2017 rok.

W naradzie oprócz policjantów z powiatu wadowickiego udział wziął zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie, Paweł Dzierżak. Na początku szef wadowickiej komendy Włodzimierz Warzecha nie tylko powitał przybyłych,  ale także omówił wyniki pracy policjantów w 2016 roku. Przygotowana na tę okoliczność prezentacja zawierała zestawienie danych osiągniętych w zeszłym roku przez wszystkie piony pracy funkcjonariuszy. W jego ocenie były one zadowalające. Podsumowując prelekcję podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za włożony trud i zaangażowanie w realizację zadań. Nadmienił także, że osiągnięcie tak dobrych wyników wskazuje dobrą współpracę z samorządami lokalnymi.

Wyniki osiągane w przez wadowickich policjantów oraz funkcjonariuszy z komisariatów w Kalwarii Zebrzydowskiej i Andrychowie spotkały się z uznaniem, których odzwierciedleniem były gratulacje i podziękowania złożone przez zastępcę komendanta wojewódzkiego policji. Ten podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za zaangażowanie i trud włożony w poprawę bezpieczeństwa w roku ubiegłym, bardzo dobrze ocenił osiągnięte przez policjantów wyniki i efekty pracy, pozytywnie ocenił sposób zarządzania jednostką. Nie omieszkał wspomnieć o wyzwaniach z jakimi zmierzyli się mundurowymi związanych z zabezpieczenie uroczystości oraz zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom, jak i osobom przybywającym do naszego powiatu w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży. Padły również zapewnienia, że budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach znajduje się wśród priorytetów inwestycyjnych Policji w województwie małopolskim.

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments