Podział punktów w Goleszowie

LKS Sportkontakt Goleszów zremisował 2:2 z Błyskawicą Kończyce Wielkie w meczu 19. kolejki skoczowskiej klasy A. Wicelider stracił komplet punktów w doliczonym czasie gry.

Początek meczu należał do gości, którzy już w 4. minucie otworzyli jego wynik. Prowadzenie Błyskawicy dał Dawid Zorychta. Miejscowi szybko ruszyli do odrabiania strat i w 16. minucie wyrównali, a na listę strzelców wpisał się po raz pierwszy Kamil Szajter. Ten sam zawodnik dał gospodarzom prowadzenie w drugiej odsłonie meczu, gdy w 69. minucie sfinalizował popisową kontrę ekipy spod Chełmu. Przyjezdni jednak nie złożyli broni i do końca walczyli o korzystny wynik. Gdy wydawało się, że wicelider dowiezie zwycięstwo do końca zawodów, już w doliczonym czasie gry Marcin Plinta zdobył gola dla Błyskawicy i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.