Na sygnale Sucha Beskidzka

Pojechali do kontroli opieki nad dzieckiem, a odkryli narkotyki

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Dość przypadkowego odkrycia dokonali dzielnicowi w gminie Zembrzyce. Podczas wsparcia pracownic tamtejszego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej odkryli u jednej pary narkotyki.

Jak podkreśla aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, kontrola dotyczyła sprawowania opieki nad 1,5-letnim dzieckiem.

Dzielnicowa i dzielnicowy zastali pracowników GOPS już w środku budynku. Podczas kontroli matka i jej partner zachowywali się nerwowo. Jak się później okazało powodem tego nie była kontrola, ale narkotyki. Nim policjanci przystąpili do dalszych czynności zarówno 1,5-letnia dziewczynka jak i jej starszy brat, który w czasie interwencji przebywał w szkole, trafili pod opiekę do rodziny. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli susz roślinny w ilości 2,6 grama i biały proszek w ilości 186 gramów. Dalsze czynności wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a proszek to mefedron. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani. Następnego dnia partner 27-latki usłyszał zarzuty. Z uwagi na to, że posiadał on znaczne ilości substancji psychotropowych, prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej – zaznacza Wojciech Copija.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

 

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bażyl
Bażyl
6 miesięcy temu

Dobrze,i fajnie do tego że osioł dopiero na dołku dowiedział się że przeszukanie było bezprawne❤❤❤może będzie się odwoływał😂