Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec

Polska 2050 Szymona Hołowni zaprasza na spotkania w Bielsku-Białej, Żywcu i Czechowicach-Dziedzicach

Ekipy działaczy Polski 2050 z Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej oraz Żywca zapraszają na spotkania otwarte dla mieszkańców, które będą okazją do poznania bliżej Ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni.

– Zapraszamy na trzy pikniki z atrakcjami dla najmłodszych w powiecie bielskim i żywieckim, które będą otwarte dla każdego. Pokażemy mieszkańcom nasze dotychczasowe działania lokalne, charytatywne, proekologiczne. Porozmawiamy wspólnie o tym, co jeszcze możemy zrobić, aby lepiej nam się żyło w Polsce. Myślimy o zmianach w kategorii pokolenia a nie kampanii wyborczej, dlatego zależy nam na relacji z wami. Zapraszamy, poznajmy się! – przekonują działacze.

21 sierpnia od 10.00 do 13.00 odbędzie się spotkanie w parku miejskim (Lasku) w Czechowicach-Dziedzicach. 22 sierpnia od 14.00 do 17.00 potrwa impreza na bielskim lotnisku, a ściślej – w rejonie ronda rolkarzy przy ulicy Zwardońskiej. Z kolei 28 sierpnia od 10.00 do 16.00 przewidziano spotkanie w skateparku w żywieckim parku.

W programie tych wydarzeń przewidziano m.in. zabawy i gry dla dzieci z upominkami, warsztaty taneczno-ruchowe, grę terenową, teatrzyk i puzzle. Będą też rozmowy o sprawach samorządowych i krajowych, a mobilny dyżur poselski będzie pełnić poseł Mirosław Suchoń.

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika.
Weronika.
2 miesięcy temu

Nigdy osoba myśląca nie głosuje na uciekinierów i ludzi Hołowni to żaden polityk to taki gaduła seksualny że teraz rozkłada Polskę duduś to tylko jego wina niech spada na drzewo.

Karol 42 lata z BB
Karol 42 lata z BB
2 miesięcy temu

Nigdy to nie polityk to celebryta obraził się że go Polacy olali jak dziecko w piaskownicy to tylko dzięki niemu mamy to co teraz jest w kraju naprawdę marny polityk i jego niby 2050 tam ma samych skoczków na pewno nikt na nich nie zagłosuje chyba rodzina szkoda czasu jedyne co ma to gadane z tego 70% bez sensu.Dlaczego nie powiedział przepraszam że zniszczyłem i brałem udział w fałszowaniu wyborów dudusia.

Żenada
Żenada
2 miesięcy temu

A to ci co z platformy uciekli?

Taka Prawda
Taka Prawda
2 miesięcy temu

Ewentualne wejście do parlamentu Hołowni to będzie kamieni kupa i nic więcej.

hehehe
hehehe
2 miesięcy temu
Reply to  Taka Prawda

będzie płacz i przerażenie. Polityk musi mieć twardą skórę,

Ola
Ola
2 miesięcy temu
Reply to  hehehe

A nie obrażalski to nie polityk to marny gaduła jak duda.