Na sygnale Wadowice

Pomoc przyszła na czas. Mężczyzna z urazem nogi był wychłodzony

Funkcjonariusze z andrychowskiego komisariatu odnaleźli 49-latka, który doznał urazu nogi i nie był w stanie o własnych siłach dotrzeć do miejsca zamieszkania. Dzięki natychmiastowym działaniom mężczyzna trafił pod specjalistyczną opiekę. Był wychłodzony.

We wtorek około godz. 1.30 w nocy, dyżurny Komisariatu Policji w Andrychowie otrzymał informację od kobiety, która przekazała, ze jej syn skontaktował się z nią telefonicznie i poinformował, że doznał urazu nogi i nie może wstać. Według uzyskanych informacji miał się znajdować w Sułkowicach na ul. Beskidzkiej.

Jak przekazała matka, syn dzwonił wcześniej na numer alarmowy 112, jednak zespołowi ratownictwa medycznego nie udało się go zlokalizować, a chwilę później telefon syna się rozładował. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Po ok. 20 minutach odnaleźli 49-latka w rejonie ul. Beskidzkiej na jednej z przyległych dróg. Miał uraz nogi i był bardzo zmarznięty. Mundurowi udzielili mu niezbędnej pomocy i powiadomili służby medyczne. Finalnie 49-latek trafił pod opiekę lekarzy.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Brawo!

Last edited 1 miesiąc temu by Hermenegilda