Porażka koszykarek

Koszykarki Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka przegrały spotkanie inaugurujące drugą rundę drugoligowych rozgrywek.

Wiślanki na własnej hali podejmowały zespół MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Mecz zakończył się wynikiem 80:90 (19:26 20:17 16:26 25:21). Wiślanki zagrały w następującym składzie (w nawiasie liczba zdobytych punktów): Marcelina Strządała (32), Karolina Kowalczyk (16), Stefania Seniow (12), Karolina Podżorska (9), Gabriela Kosek (6), Justyna Pilch (5) i Małgorzata Colosenco.

W miniony weekend kolejne ligowe spotkanie rozegrały koszykarki Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka.

Wiślanki grały na własnej hali, a ich rywalkami w walce o drugoligowe punkty były zawodniczki MLKS-MOS Rzeszów. Pierwsze dwie kwarty zakończyły się remisami 15:15, więc w połowie meczu wynik był 30:30. W drugiej części spotkania przewagę zdobyły jednak rzeszowianki i to one wygrały cały mecz 61:52.

Zespół z Wisły zagrał w składzie (w nawiasie liczba zdobytych punktów):  Marcelina Strządała (22), Justyna Brańka (12), Stefania Seniow (6), Daria Caputa (6), Patrycja Tatarczyk (4), Paulina Heczko (2), Joanna Roman i Magdalena Setnik.