Porażka po walce

Piłkarki UKS Gimnazjum Istebna odpadły z rywalizacji w Pucharze Polski ale tanio skóry nie sprzedały.

Zawodniczki drużyny z Istebnej zmierzyły się z drugoligowym zespołem ROW-u Rybnik, więc faworyt spotkania był jeden. Początkowo wyglądało na to, że rybniczanki łatwo wygrają to spotkanie, bo prowadziły już 2:0. Ale miejscowe po bramkach Joanny Czepczor i Karoliny Pawlusińskiej doprowadziły do remisu. Gdy “pachniało” dogrywką, wyżej notowane rywalki w końcówce meczu zdobyły trzecią, zwycięską, bramkę.

Koszykarki Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka po zaciętej walce przegrały na własnej hali mecz o drugoligowe punkty.

W miniony weekend zespół ISWJ Wisła podejmował koszykarki Ikara Niepołomice. Pierwszą kwartę wygrały wiślanki, ale w drugiej i trzeciej kwarcie lepsze były zawodniczki z Niepołomic. Wygrana przez drużynę z Wisły czwartej kwarty nie uchroniła wiślanek od porażki w całym meczu 79:84. W zespole ISWJ zagrały (w nawiasie liczba zdobytych punktów):  Marcelina Strządała (23), Justyna Brańka (22), Beata Szarzec (16), Justyna Pilch (11), Stefania Seniow (4), Patrycja Tatarczyk (3) i Paulina Heczko.