Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec

Pościg za podchmieloną Ukrainką. 45-latka ignorowała policjantów

Dopiero po pościgu zatrzymano mieszkającą w Żywcu obywatelkę Ukrainy. 45-latka robiła, co mogła, by uniknąć zatrzymania.

Do zdarzenia doszło dzisiaj wczesnym rankiem. Ok. 4.45 na drodze ekspresowej w Wilkowicach jeden z kierowców zauważył kobietę, która miała widoczny problem z prowadzeniem samochodu. Powiadomił o tym policję i podążał w ślad za nią.

Kobieta kontynuowała podróż S1 w kierunku Bielska-Białej, po czym zjechała na drogę krajową nr 1 w stronę Katowic. Na terenie powiatu bielskiego zauważyli ją policjanci, którzy spróbowali zatrzymać pojazd do kontroli. Mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, zostali przez nią zignorowani. Po ok. dwóch kilometrach została zatrzymana przez funkcjonariuszy.

Policjanci potwierdzili, że 45-letnia mieszkanka Żywca jest nietrzeźwa. „Wydmuchała” blisko 0,7 promila alkoholu. Została zatrzymana.

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek Barek
Arek Barek
6 miesięcy temu

Same trolle bez empatii dla bohaterskich Ukraińców

Arek Barek
Arek Barek
6 miesięcy temu

Za brak empatii do uchodźczyni policjantów wydalić ze służby

Wolne sądy
Wolne sądy
6 miesięcy temu

Żona posła Kalisza miała 3 promile i wiozła na tylnym siedzeniu dziecko a praktycznie nic jej nie zrobili.Usłużny sędzia stwierdził ,że mimo upojenia alkoholowego owa dama prowadziła samochód prawidłowo.

crosser
crosser
6 miesięcy temu

mandat i deportacja na UA

Ela
Ela
6 miesięcy temu

No taka wdzięczności za pomoc Polaków.Ukrainka kolejna która zapomniała że jest u nas tylko gościem i to my wyznaczamy im granicę jeśli się nie potrafią podporządkować to wynocha z Polski.

Zocha
Zocha
6 miesięcy temu

Deportować

Hermenegilda
Hermenegilda
6 miesięcy temu

Karać srogo.