Na sygnale Żywiec

Pościg w Milówce. Pirat był pijany jak bela

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który kierując fiatem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Po zatrzymaniu przez policjantów z Rajczy wyjaśniły się powody jego rejterady.

– Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Milówce. Tuż przed 19.00 pełniący tam służbę policjanci z komisariatu w Rajczy zauważyli jadącego fiatem mężczyznę. Tor jazdy samochodu pozostawiał wiele do życzenia, dlatego policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten jednak zignorował go i pojechał dalej. Policjanci rozpoczęli pościg. Podczas trwającej ucieczki, kierowca stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym – relacjonuje Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Funkcjonariusze i tak dopadli 39-latka. Gdy sprawdzili jego stan trzeźwości, okazało się, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo posiadał wydaną przez starostę decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

39-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Veto
Veto
10 miesięcy temu

Jak wygląda pijana BELA?

Malenkow
Malenkow
10 miesięcy temu

Tam jest dużo więcej pijoków,ale ważne że katolicy