Bielsko-Biała Na sygnale

Poszukiwany listami gończymi napadł na nastolatka

Policjanci zatrzymali w Bielsku-Białej 35-latka, który był poszukiwany listami gończymi, a do odsiadki ma 4,5 roku więzienia. Mężczyzna wpadł, bo rozpoznał go nastolatek, którego uderzył w twarz na bielskich Bulwarach Straceńskich.

Jak informuje bielska policja wczoraj (10 sierpnia) po południu dyżurny pierwszego bielskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie od rodziny 14-latka, który dzień wcześniej został napadnięty w rejonie Bulwarów Straceńskich.

Rodzice podali, że sprawca napaści właśnie spaceruje po osiedlu Złote Łany. Na miejsce skierowano mundurowych, którzy wylegitymowali wskazanego mężczyznę. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany czterema listami gończymi, bo ma do odbycia karę czterech i pół roku pozbawienia wolności – podkreślają bielscy policjanci.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Teraz policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności napaści na nastolatka.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom.Info
Tom.Info
1 rok temu

W dzielni pod kortami na Zlotych Lanach (prostopadle polaczenie ulic Lagodna i Jutrzenki) tymze rejonami trzesie elita kryminalno-spozywcza.Strach i obrzydzenie.Niektore panny sprzedaja swoje cialo za litr Amaryny(tanie dobre wino ).

Pablo
Pablo
1 rok temu
Reply to  Tom.Info

Hahahaha ciekawe ze tyle wiesz butelka trunku wystarczy żeby zamoczyć ??