Na sygnale Oświęcim

Potrącił kobietę idącą o kulach. W stanie ciężkim trafiła do szpitala

Fot. KPP Oświęcim

Wczoraj (11 stycznia) w Oświęcimiu doszło do potrącenia 77-letniej kobiety, która poruszała się o kulach. W stanie ciężkim seniorka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło o 17.40 na w rejonie skrzyżowania ulic Łukasiewicza ze Smoluchowskiego.

Wstępnie policjanci ustalili, że 50-letni kierowca peugeota przy skręcaniu w ulicę podporządkowaną potrącił 77-letnią mieszkankę Oświęcimia, która przechodziła przez jezdnię o kulach. W wyniku potrącenia kobieta doznała urazu głowy, klatki piersiowej i nogi. W stanie ciężkim przewieziono ją do szpitala. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Fot. KPP Oświęcim

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nartnik
nartnik
1 rok temu

jak sie lezie na pasy należy siezatrzymać i popatrzeć w obie strony,upewnieć się że jadący pojazd zwalnia bo kierowca widzi pieszego i udziela mu pierwszeństwa- w tym samaym czasie uważać czy nie jedzie coś z innego kierunku lub sąsiednim pasem-włażenie bez zastanowienia ze 100% głęboką wiara w pierszeństwo prowadzi włąśnie do takich sytuacji-jeśłi pieszy używa oczu + rozumu to szansa na szczęśliwe przejście przez jezdnię jest bliska 100% ,jak lezie jak owca to 50%-uda sie albo nie

MonikaN
MonikaN
1 rok temu

Rodzinę potrąconej Pani bardzo proszę o kontakt tel. 668 520 532

Nadia
Nadia
1 rok temu

A to ma jakieś znaczenie że przechodziła o kulach?