Wydarzenia Cieszyn

Potrzebni wolontariusze z Cieszyna i okolic

Masz wolny czas i chęci do pomocy? Granica dla Granicy oraz Świetlica Krytyki Politycznej w Cieszynie zapraszają do wolontariatu na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy.

Już ponad dwa miesiące trwa wojna w Ukrainie. Osoby uciekające przed okrutną napaścią zostały powitane z ogromną życzliwością i gościnnością zwykłych ludzi, również w Cieszynie. Niestety nie wiadomo, kiedy będą mogły wrócić do swoich domów. Wsparcie dla osób, które próbują u nas budować życie od nowa jest niezwykle potrzebne. Dlatego Granica dla Granicy/Świetlica Krytyki Politycznej w Cieszynie uruchamia szeroki i długofalowy wolontariat na terenie Cieszyna i okolic. Osoby różnych zawodów i specjalności, dysponujące różnorakimi umiejętnościami i zasobami, mogą mieć swój udział w działaniach pomocowych.

Osoby, które chcą się zaangażować w wolontariat proszone są o wypełnienie ankiety tutaj.  18 maja (środa) o godzinie 17.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej (ul. Przykopa 20, Cieszyn) odbędzie się otwarte spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy.

Питання про потреби гостей з України

В якості Граніца для Граніци / Світлиця Критики Політичної в Цешині вже більше двох місяців ми намагаємося підтримувати осіб з України, які, рятуючись від війни, оселились в Цешині і його околицях. Для того, щоб продовжити допомагати відповідно вашим потребам, нам потрібен Ваш голос. Ця анкета є анонімною. Будь ласка, заповніть її. Інформація, отримана від вас, дозволить нам краще планувати і організовувати заходи з надання допомоги в межах наших можливостей.

Будь ласка, уважно заповніть анкету. Заохочуйте своїх друзів і знайомих заповнити її теж.

Анкета: https://docs.google.com/forms/d/1vvJQ3qy51NNBjoSfbIxZAnC6QJkQXo3dQzqU3ytlDH0/edit

Якщо у вас є питання, ви можете написати нам: [email protected].

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miejscowy
Miejscowy
2 dni temu

Nie, dziękuję. Proszę radzić sobie sami

cyrylica
cyrylica
2 dni temu
Reply to  Miejscowy

a bo nie zrozumiałeś ankiety, która jest tylko po ukraińsku.