Wydarzenia Cieszyn

Powiat cieszyński: Bez nowych zakażeń

Fot. Pixabay.com

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie cieszyńskim.  Dane pochodzą z raportu Sanepidu na godzinę 14.00, 8 kwietnia.

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną – 182; liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia
zakażenia koronawirusem – 13; liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 741.

W komunikacie dołączonym do danych czytamy: Chcąc rozwiać Państwa wątpliwości informujemy, iż ze względu na zaistniałą sytuację w przedstawionych danych mogą wystąpić niewielkie rozbieżności. Np. wartość w kolumnie nadzór nie jest zgodna z raportem dziennym – brak danych za okres do 25 marca. Na chwilę obecną raport przygotowywany jest przez Powiatową Stację Snitarno-Epidemiologiczną w Bielsku która przejęła obowiązki PSSE Cieszyn. Pracownicy PSSE Cieszyn przebywają w chwili obecnej na kwarantannie w związku z czym dostęp do pewnych danych jest nieco utrudniony. Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość.

Dodajmy, iż od wczoraj w powiecie cieszyńskim nie było nowych osób z dodatnim wynikiem, nie doszło też do zgonu z powodu zakażenia koronawirusem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
1 miesiąc temu

“wyrozumiałość”? To może być smiało potraktowane jak MANIPULACJA – coś w rodzaju kreatywnej księgowości. Hicior jest już z wpisywaniem liczby zgonów w zależności od adresu…. Poczytajcie sobie.