Powrót z Orlen Cup Kids z sukcesami. Następcy Adama Małysza w Goleszowie

W piątek w Chochołowie rozegrana została pierwsza, letnia edycja ORLEN Cup Kids. Podczas pierwszych  zawodów, przypadających na letni sezon,  swoje wysokie umiejętności i bardzo dobre przygotowanie zaprezentowały wschodzące, goleszowskie gwiazdy skoków narciarskich. Byli to podopieczni LKS Olimpia Goleszów.

Odnieśli sukcesy zarówno w konkurencji skoków, jak i kombinacji norweskiej. Justyna Niemczyk zdobyła dwa brązowe medale w konkursie skoków narciarskich na HS-15 oraz w kombinacji norweskiej w kategorii przeznaczonej dla młodszych dziewczynek.  Grzegorz Grzanka wywalczył podwójne srebro w konkursie skoków narciarskich na HS-30 oraz w kombinacji norweskiej na skoczni HS-30 i biegu na dystansie 1000 m. Ogromne brawa należą się również  pozostałym reprezentantom LKS Goleszów, którzy startowali w zawodach, zajmując miejsca poza podium. Byli to – Dawid Włodyka, Arkadiusz Szturc, Wojtek Gabrych, Kuba Szturc i Karol Grzanka.