Wydarzenia Bielsko-Biała

Pracownicy Orlego Gniazda: Powstrzymajcie ciekawość!

Fot. Starostwo Powiatowe Bielsko-Biała

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku działa ośrodek kwarantannowy. Fakt ten budzi wśród mieszkańców nie tylko wiele emocji, ale też ciekawość. Ta ostatnia tak dała się we znaki pracownikom centrum, że w mediach społecznościowych opublikowali apel o jej powściągnięcie.

Apel jest skierowany do burmistrza i mieszkańców. Czytamy w nim:

– Prosimy o empatyczne i odpowiedzialne podejście do obiektu kwarantannowego, który uruchomiliśmy w naszym mieście. Prosimy o niezakłócanie naszej pracy oraz spokoju osób przebywających na kwarantannie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby ten trudny okres przebiegł możliwie jak najspokojniej, dlatego prosimy, aby nie szukać taniej sensacji i nie siać paniki.

Prosimy o powstrzymanie ciekawości.

Nasze procedury zostały stworzone po to, abyśmy wszyscy byli bezpieczni, obiekt posiada monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, dlatego informujemy, że wszystkie próby wtargnięcia na teren obiektu są nagrywane, zgłaszane służbom i będą surowo karane.

Ze względu na incydenty, które miały miejsce w ciągu ostatniego tygodnia jesteśmy zmuszeni zaapelować do Państwa sumienia i empatii.

W naszym obiekcie osoby poddane kwarantannie są monitorowane całą dobę, a więc nie mają możliwości opuszczenia pokoju, czy swobodnego wyjścia do centrum, jak to ma miejsce w przypadku osób na kwarantannie domowej. My pracownicy nie mamy bezpośredniego kontaktu z osobami na kwarantannie. Pilnujemy też, aby niepowołane osoby nie znalazły się na terenie obiektu.

Pozwólcie nam pracować, nie zakłócajcie działania obiektu, pozwólcie, aby wszystkie procedury bezpieczeństwa były zachowane.

Naszą pracą wspieramy państwowe służby sanitarne.

Przyjmujemy na kwarantannę osoby zdrowe po to, aby służby mogły zajmować się ciężkimi przypadkami.

Prosimy, pomóżcie nam pomagać!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pal
Pal
1 miesiąc temu

😊🎃😰🐯😙😝!!!
🐼😍🐷🐯😅😁!!!
🐽🐼🐵🐍🐸🎅!!!
A kuku!

Pal
Pal
1 miesiąc temu
Reply to  Pal

😰😅😛😍🐼🐮!!!
Akuku!
Jeszcze tu mnie nie bylo!

ceper
ceper
1 miesiąc temu

a jak w Zakopcu i na Helu pensjonaty zapraszały na kwarantannę powracających z zagranicy to ich media i władze okrutnie napiętnowały..
To o co chodzi?

Igor
Igor
1 miesiąc temu

Sprytnie, jako jedni mają teraz kasę w branży turystycznej… bo za darmo tego nie robią.

Renia
Renia
1 miesiąc temu
Reply to  Igor

No i co z tego? Otwórz takie miejsce tez ci zapłacą

Igor
Igor
1 miesiąc temu
Reply to  Renia

Nie chce narażać pracowników i siebie.

Eea
Eea
1 miesiąc temu
Reply to  Igor

“Sprytnie, jako jedni mają teraz kasę w branży turystycznej… bo za darmo tego nie robią” .- “Nie chce narażać siebie i pracowników” No to za nic, nie zarobi Pan nic. Tyle w temacie.

Darek
Darek
1 miesiąc temu

Brawo, Bardzo dobra inicjatywa , osoby na kwarantannie często przebywają w domach z rodzinami czy to ma sens? Inni z kolei wychodzą, nikt wszystkich nieodpowiedzialnych nie dopilnuje…

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Chyba przesada porównanie, że na kwarantannie domowej jest swoboda wychodzenia do centrum. Nie w tym kierunku uzasadnianie potrzeby ośrodka kwarantannowego.

Neo
Neo
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

🐵😍😅🐍!!!
🎃?
Akuku!