Wydarzenia Bielsko-Biała

Prezydent mówi pas

Prezydent Jacek Krywult nie będzie walczył o piątą kadencję. Na zwołanej w czwartek konferencji prasowej poparł Jarosława Klimaszewskiego.

Prezydent Bielska-Białej długo opowiadał o tym, jak zmieniło się miasto w ciągu kilkunastu ostatnich lat. Wymieniał inwestycje drogowe, sportowe, w zdrowie,kulturę i bezpieczeństwo. – Tego, co dokonaliśmy nie da się już cofnąć, wiem jak to miasto wyglądało kiedyś i jak wygląda dzisiaj – mówił z zadowoleniem.

Następnie odniósł się do zbliżających się wyborów samorządowych. – Emocje podpowiadały, żeby ponownie ubiegać się o prezydenturę i dokończyć rozpoczęte inwestycje. Ale emocje to nie wszystko – tłumaczył. – Podjąłem trudną decyzję, że nie będę kandydował. Chciałem rekomendować na moje stanowisko Jarosława Klimaszewskiego, który jako jedyny z kandydatów ma wszystkie potrzebne kompetencje – dodał Jacek Krywult.

Emocje pojawiły się również na sam koniec konferencji. – Odczuwam dumę i satysfakcję, kiedy idę przez miasto – powiedział wyraźnie wzruszony prezydent. Potwierdził też, że będzie kandydował do Rady Miejskiej.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments