Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Promocje Walentynkowe 2020: Zerwij z walentynkową rutyną razem z combat.pl

Myśląc o Walentynkach nieszczególnie mamy skojarzenia ze sklepami wyspecjalizowanymi w tematyce militarno-outdoorowej. Tak się składa, że sklep combat jest jednym z nich i zupełnie niewzruszenie uruchamia akcję z okazji święta zakochanych. Z przygotowanymi przez ekipę sklepu produktami możecie swój związek naprawić lub odcinać od niego kupony, a także sprawdzić się w najtrudniejszych warunkach. Oto narzędzia marki Gerber.

Coś do lasu…

Sprzęt Gerber Gear to wybór wielu znawców tematyki survivalu i bushcraftu, np. Beara Gryllsa (który stworzył nawet własną linię noży i akcesoriów). Znaleźć tu można noże, toporki, sporki, maczety, multitoole, piły… W skrócie wszystko, co przyda się na okoliczność wypadu na biwak lub nieprzewidzianej sytuacji kryzysowej. Jakość zastosowanych materiałów, design oraz doświadczenie inżynieryjne twórców sprzętu Gerber daje się odczuć na każdym kroku. W efekcie, będąc w posiadaniu produktów tej marki w dzikich ostępach, nie musimy obawiać się o jakość swoich narzędzi. A to wiele znaczy i może uratować życie.

… i coś do miasta

Nie samym lasem człowiek żyje, a wręcz sporo osób go omijać lub nie jest zainteresowanych bytowaniem poza cywilizacją. Ale żywot „mieszczucha” też często stawia na naszej drodze wyzwania wymagające użycia pewnych narzędzi. Weźmy takie paczki i blistry: otwarcie ich stanowi nieraz zadanie godne Herkulesa. A wystarczy niewielki składany nóż przy kluczach czy w kieszeni. Pierścionek wpadł pod szafę? Przyda się latarka. Niby jest w prawie każdym smartfonie, ale to średnio poręczne urządzenie do takich zastosowań. Drobne naprawy rowerowe? Sięgnij po multitool. Przykłady można mnożyć w nieskończoność, dlatego tzw. EDC (Every-Day Carry) bardzo mocno zagnieździło się w codzienności.

Zobacz również: Survival – poradniki w combat.pl

Walentynkowa akcja startuje w sklepie combat.pl już 6-go lutego 2020 roku i potrwa do 14-go dnia tego samego miesiąca. Jeśli nawet nie produkty zakwalifikowane do akcji, to być może coś innego zwróci Waszą uwagę i skradnie serce? Sprawdzić nie zaszkodzi.

Zobacz produkty z akcji walentynkowej w combat

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
JohnyKaDeBoBielszczanin JOHNY Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JohnyKaDeBo
Gość
JohnyKaDeBo

Ej’praktyczne rzeczy zawsze spoko!

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

walnetynki – to ktoś tutaj w ogóle to obchodzi? Prze śmieszne…