Wydarzenia Bielsko-Biała

Protest kobiet w Bielsku-Białej. Tłumy jakich nie widziano! – ZDJĘCIA

Fot; Kuba Jarosz

I znowu, jak wczoraj i w poprzednie dni, przed ratuszem w Bielsku-Białej zebrały się o godzinie 18.00 tysiące ludzi. Pokojowo nastawiony marsz mógł paść jednak ofiarą zakapturzonych bojówkarzy. Dzięki policji prowokatorzy nic, na szczęście, nie zdziałali.

Jeśli wczoraj w marszu uczestniczyło ponad 5 tys. osób, to dzisiaj z pewnością była to większa liczba. Marsz ulicami miasta miał tym razem nieco inną trasę. Zrezygnowano z pójścia w okolice katedry, aby nie prowokować niepotrzebnych kłótni. Nie było też haseł antykościelnych. Mimo to, przechodząc ulicą Żywiecką, obok kościoła pw. Opatrzności Bożej protestujący spotkali się z próbą prowokacji ze strony zakapturzonych bojówkarzy. Na miejscu była policja i skutecznie zapobiegła samą swoją obecnością możliwym awanturom.

Protest więc nie ustaje w swojej sile i liczebności. Jest też lepiej zorganizowany. Dominujące podczas marszu hasło „Rewolucja jest kobietą” jest jak najbardziej uzasadnione. Bo to wciąż kobiety stanowią najliczniejszą grupę protestujących.

Fot; Kuba Jarosz

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
154 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktos
Ktos
1 miesiąc temu

Badna malolatow wylegitymowac a rodzaca nalozyc kary

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Młodzi to teraz nawet do pracy się nie nadają ,Mama koło tyłka porobi,kupi telefon ,komputer,Ojciec kupi auto ,a pasożytom źle i się nudzi

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Podczas wojen z Bogiem na ustach walczyli i ginęli o was ,tak samo za komuny…teraz jest wolność,a wy walczycie o pochwę i penisa…dzięki,będziecie ryczeć na naszych grobach,gdy dotknie was bezpłodność,a w chwili śmierci i Bòg o was zapomni

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Tu nikt nie walczy z Bogiem, ale z rządem, który wyciera sobie gębę religią! Obrzydliwość! Te młode osoby robią coś, czego Ty nie potrafisz. Obserwują i widzą. Widzą, że odbiera się im prawa, jedno po drugim – dokładnie tak, jak za komuny – czasów, do których nigdy nie chcielibyśmy wrócić. A ja, osoba starsza, mam wrażenie, że cofnęliśmy się w czasie. Mam deja vu tego, co już przeżyliśmy…

DMX
DMX
1 miesiąc temu
Reply to  El

Dodaj osoba starsza i też komunista nie wstydź się prawdy .A zapomniałem przecież wy nie macie swojego zdania musicie skandować co wam każą takie marionetki lewicy .

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Katolicy w Polsce wychowali bydło,bo wszystko im dali czego sami niemieli…Dziękujemy,że chcecie zabijać i przepraszamy,że nieieliśmy sumienia zabić was choć było ciężko

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

Kreml już zaczął współczuć polskim feministkom z powodu “piekła kobiet” Rozpoczęła się pikieta pod ambasadą RP w Moskwie.
Wzrusza szczególnie hasło:
“Dekomunizacja to:
▪︎zakaz aborcji ▪︎bezrobocie ▪︎nędza”
Słowem: nie ma to jak w Rosji…
To dziewczę z zacytowanym przeze mnie banerem (zdjęcie poniżej) tłumaczy, że należy do Rewolucyjnej Partii Robotniczej.

DMX
DMX
1 miesiąc temu

Ja jako normalny obywatel też mam postulat opodatkować was bo ja nie zamieżam do was dopłacać wprowadzić dla was podatek aborcyjny i proszę bardzo bo lekarze też nie będą robić tego za darmo a ja nie będę was wspierał finansowo

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  DMX

Podatek od ” braku gumki”dla “normalnych obywateli” będzie bardziej zasadny.
Chyba, że udowodnisz winę bocianów.

DMX
DMX
1 miesiąc temu
Reply to  DMX

Normalni o siebie zadbają a co do reszty mam obawy bo już teraz nie mają swojego zdania i boją się wyłamać wśród znajomych takie cykory co poradzić Mario

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Brawo Kobiety! Brawo Młodzież! Brawo Policja. Tylko niech narodowcy się opamiętają i staną w obronie Kobiet!

bd
bd
1 miesiąc temu

To jest myślące pokolenie.Nareszcie zrozumiało,że wolność którą mają jest im po kawałku odbierana. Wie,że gdy nie zaprotestują to ta pisowska banda zrobi z nich niewolników we własnym kraju.Nareszcie powiedzieli im : dość.Już nic nie będzie tak samo w tym kraju.Młodzi staja się hardzi ,pogonią tę bandę o dyktatorskich zapędach.Zdemolowali wszystko za co się zabrali.Całe sądownictwo,prokuraturę. Trybunał szkolnictwo,sluzbe zdrowia,zawłaszczyli telewizję i radio.Położyli na łopatki słuzbę zdrowia nieodpowiedzialna polityką.A jedyną rzecz co potrafią to tylko ,kłamać kraść,indoktrynować i siać propagandę.Zapłacą za to w krótce.Obudzeni wreszcie młodzi im tego nie podarują.Te prawackie tłuki z gębami pełnymi frazesów już zostali przez nich odrzuceni.Nic już… Czytaj więcej »

Lewacka 24
Lewacka 24
1 miesiąc temu

Dzicz i nie douczone bydło.

Oj
Oj
1 miesiąc temu
Reply to  Lewacka 24

Ojjj… Widać, że ktoś tu jest niedouczony, ale nawet sobie z tego sprawy nie zdaje, woli wyzywać innych.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Lewacka 24

Codziennie to hasełko do lusterka powtarzaj. Wskazane co godzinę 3x. Jak objawy ustąpią, wystarczy x2 . 🙂

bd
bd
1 miesiąc temu

Dyktatorek chciał zmienić ministra zdrowia na generała lekarza. Wybili mu to z głowy.Niech lepiej zafasuje jakiś mundur sam.Z Jaruzelskiego nie będzie mu generalski pasował,ale z Józefa Szwejka jak raz w sam raz..

Maria
Maria
1 miesiąc temu

Jako studentka brałam udział w wolnościowych strajkach lat 80 tych,ubiegłego stulecia.Moje pokolenie zapomniało o wolności, bez żadnego trudu dali się wtłoczyć w prost z komunizmu w jeszcze gorszy antywolnościowy, zakuty klerykalizm.
Już myślałam, że młode pokolenie jest mierne i bierne, ale jakże się pomyliłam.Jestem dumna z polskiej młodzieży.
Nie przejmujcie komentarzami poniżej, rodem z chłopa pańszczyźnianego !!!
Babcia Marysia i tysiące innych babć i dziadków jest z Wami !!

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Otóż to Szanowna Pani! My, czyli ludzie 60+ mamy deja vu, my to już przeżywaliśmy, znowu próbuje się powoli odbierać prawa. Dzieci walczcie, zanim obudzicie się w latach 80-tych ubiegłego wieku.

Maria
Maria
1 miesiąc temu

Powstał hymn wkurzonego pokolenia. Czy Karol Krupiak i jego “Osiem gwiazd (wojna)” ; “miałem na temat milczeć ale w sumie po co / nie chce być bezczynny jak pierwszy prezydent opos / używacie gazu to my podkładamy bombę / jednym prostym ruchem wam wypowiadamy wojnę” – zaczyna utwór “Osiem gwiazd (wojna)”, który wyprodukował lexnour. “to był bardzo chory rok w bardzo chorym kraju / od wirusa po protesty mamy rząd na haju / chorzy fanatycy pomyleni kłamcy / kiedy atakują ja nie będę stał i patrzył”. “my jesteśmy młodzi my to pokolenie zet / pokolenie pełne bólu wkurw*** i łez… Czytaj więcej »

donos do Brukseli
donos do Brukseli
1 miesiąc temu

SKANDAL! Trzaskowski pozwala na wkraczanie demonstrantów do kościołów! “Wszystko, co jest debatą publiczną, jest dopuszczone”Dni biegną nam teraz wyjątkowo szybko, a w każdym z nich zmienia się oblicze naszej ziemi. Demonstracje, które w tej chwili skupiły się w stolicy, ujawniają swoje źródło w manifestacji demona – ich celem jest zniszczenie Kościoła Katolickiego i upadek rządu, anarchia – a później – lewicowa dyktatura. W wywiadzie dla Radia Zet, Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, wyraził swoje poparcie dla demonstrantów tzw. strajku kobiet.

mono
mono
1 miesiąc temu

Trzaskowskiemu nic do kościołów.Prezydent wyraża zgodę na demonstracje.Taki ma obowiązek zgodnie z konstytucją.Że demonstranci skierowali się do kościołów to widocznie zdali sobie sprawę,że politykę uprawia się dziś w kościołach w całej rozciągłości.I to PiS jest dziś w kosciołach.Jeżeli ktoś nie wie co wyczynia kler to polecam dzieje księdza Stanisława Staszica,wielkiej postaci polskiego Oswiecenia,a a pozostałym tłumokom tu wypisującym utwory biskupa Ignacego Krasickiego !!

daniel
daniel
1 miesiąc temu

skandal to to że takie p****y jak ty istnieją

Ontek Hej
Ontek Hej
1 miesiąc temu

Artykuł sponsorowany to widać. Czy wiesz co to znaczy tłumy dla miasta w którym mieszka 170 tyś. ludzi. Co to jest 5 tysięcy, co podaję w wątpliwość. Pewnie tak jak w Żywcu zdjęcia robione ukośnie by pokazać jaki tłum czyli grupa.

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Ontek Hej

p******e 430 tysięcy ludzi na demonstracjach wg Policji.Możesz sobie zaklinać rzeczywistość.Banda Kaczora leży i kwiczy,robiąc pod siebie.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ontek Hej

Cierpisz na syndrom wystraszonego malucha Onet Hej…nić nie widźię, nić nie śłyśę

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

A może chcecie dla siebie pòźnej aborcji, lub wczesnej eutanazji? Manipulują wami aferzyści po przegranych wyborach,żal mi was.Dziecko można urodzić i zostawić do adopcji

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Pleć pleciugo byle długo, Mariuszku. Później aborcji dokonują tylko w podziemiu aborcyjnym, które kwitnie dzięki wam tzw. “obrońcom życia”, ale nic nie macie przeciw karze śmierci, krwawym “słusznym” religijnym wojnom itp. Ilu z was obecnie jest wolontariuszami w umierających DPSach, szpitalach ? W obronie faktycznego, nie potencjalnego życia? młodzi już się nie nabiorą na waszą święto.ebliwą gatkę, nie mającą nic wspólnego z tym co gadacie. Łatwo być świętym demonem cudzym kosztem.

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Najlepiej tobie,albo Kaczorowi.Zajmie się tak jak bezpańskim kotem,od czasu do czasu oglądając rodeo.

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Dziewczynki do nauki lepiej…,gdyby wasze Mamy miały takie poglądy jak wy to może na nasze szczęście nie byłoby komu protestować i roznosić wirusa

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Nie odwracaj kota ogonem. Myślisz obłudna sierotko, że młodych obarczysz odpowiedzialnością jaka ciąży na was i waszym chorym umysłowo preziu?
Macie odpowiedź młodych ***** *** a ja stara, podpisuje się pod tym obiema rękami.

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Polecam tobie,bo nauka nikomu nie zaszkodzi.Zwłaszcza tobie z uwagi na widoczny u ciebie jej deficyt.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

SIEWCY ŚMIERCI niosą zagładę własnym rodzinom…

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Nie bój się o zagładę,bój się o paranoizm dyktatora,który Polskę zostawił całkowicie bezbronną przed dziejącym się kataklizmem.Jest za to odpowiedzialny,zwłaszcza teraz ,gdy konstytucyjnie za bezpieczeństwo odpowiada.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Sama jesteś Ewuniu siewcą śmierci popierając hipokryzje ruchów tzw “pro life”
Zakazywanie i wypaczanie wiedzy o seksualności i rozrodczości człowieka, wpajanie w młodych ludzi jedynie poczucia winy, strachu i wstydu,że antykoncepcja to “zabijanie nienarodzonych”,skutkuje setkami tysięcy niechcianych i usuwanych ciąż w podziemiu aborcyjnym. Jakim trzeba być ograniczonym i bezdusznym, aby tego nie widzieć, nie rozumieć?

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

BRAWO KOBIETY

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

tam nie ma kobiet są dziwolągi i tzw.ścochy

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ciebie i****o to szkoda komentować …dziwolągu ścochu

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Ech…czego się nie zrobi,żeby nie zrobić kolacji

Baca
Baca
1 miesiąc temu

Przebrała się miarka za trzy lata znowu zagłosujemy na Jarka HEJ

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Baca

Ty to możesz sobie zagłosować i na owieczkę.Chyba,że ci nie dała.Durniu z glinianego gumna.

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  NN

walisz synku jak krowa na beton

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Jak zawsze c***o masz tylko ten jeden tekst.Nie dała Bozia rozumku,nie dała,boś nie zasłużył.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

do lusterka z takimi tekstami, taka prawda

Aga
Aga
1 miesiąc temu

kiedy rodzice tej dzieciarni zaczna płacić kary w sanepidzie za to ,że ich nieletnie córeczki potęgują zagrożenie epidemiologiczne?

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

Wtedy jak pisowskie złodzieje zwrócą chociaż złotówkę,z tego co nakradli.

DMX
DMX
1 miesiąc temu
Reply to  NN

NN tak jeżeli chodzi o ścisłość NN to powiedz kiedy POwcy oddadzą moje pieniądze z OFE.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

Wted, kiedy wschód będzie na zachodzie, a zachód na wschodzie, Agusiu
Kiedy wasz podpalacz Polski, chory z nienawiści do całego rzeczywistego światapsychol, stanie przed narodowym sądem? Już niebawem!

Gość
Gość
1 miesiąc temu

najciekawsze jest to ,że tą gównarzerie na ulice wyprowadzili osobnicy nawet z grubsza nie przypominające kobiet ,wulgarne monstra o nieokreślonej płci

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Sam jesteś Godzillą i to ziejącą ogniem z tego prawackiego ryja.

Arek
Arek
1 miesiąc temu

To zbiorowisko dzieci szatana Czas aby zakapturzony aktyw prawdziwych polaków pod przywództwem naszych nieomylnych liderów przy pomocy ognia niebieskiego uwolnił nas od tej zarazy

adam
adam
1 miesiąc temu
Reply to  Arek

typie to się leczy X D

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Arek

Tego się leczyć nie da.To fanatyzm religijny.Gorszy od najgorszej zarazy.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Arek

Według ciebie Areczku, “prawdziwi polacy” to faszyści. Te “dzieci szatana” Szatanie Arku , naucza cię rozumu, spoko 🙂

MSz Ś
MSz Ś
1 miesiąc temu

Kobietami łatwo manipulować. Najbystrzejsza z opozycji pani Kidawa-Błońska nie potrafiła ujawnić swoich zalet w kampanii wyborczej mimo, że się b. starała. Wymieniono ją na faceta tak jak wymienia się uszkodzone koło. Dla demokracji udzielenie praw wyborczych paniom jak widać nie sprawdza się – deformują istotę demokracji.

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  MSz Ś

Tobie głupota też cię zdeformowała,a się wypowiadasz.Po co to musisz ogłaszać Urbi et Orbi !!

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  MSz Ś

Kobietami nie jest łatwo manipulować, znoszą wiele, ale tylko do czasu.Kto tego nie widzi jest głupkiem.

Franek z Janek
Franek z Janek
1 miesiąc temu

Tłumy jakich nie widziano w B-B? A widział tłumy na otwarcie Sarniego Stoku? Hę

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Franek z Janek

Jesteś gołowąs.Tłumy to były jak otwierano Klimczoka.

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu

Piorun? Błyskawica?

W ewangelii św. Łukasza Jezus mówi: „Widziałem szatana, spadającego z nieba jak ”,BŁYSKAWICA /Łk 10,18/

CZERWONA BŁYSKAWICA? – ZNAK szatana?
BESTIA z Apokalipsy?

adam
adam
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

kiedy zrozumiecie że nie każdy jest katolikiem a tym bardziej fanatykiem idź się wuluzować miłego dnia

Agaton
Agaton
1 miesiąc temu
Reply to  adam

nie trzeba być katolikiem ,żeby stosować się do zasady NIE ZABIJAJ,wystarczy być człowiekiem

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Agaton

Czy ktoś kogoś chce zabijać,bo nie dosłyszałem.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Agaton

Tak Agatko. Tyle że wasz fanatyzm skłonny jest zabijać kobiety w imię wyższości boskości zygoty, embrionu, płodu.
Tymczasem bóg biblijny, na którego się nieustannie powołujecie, wyraźnie wskazał na hierarchię życia; w II mojżeszowej 21/22-23 za unicestwienie płodu nakazuje zapłacić rekompensatę pieniężną, za zabicie ciężarnej kobiet , żąda ŻYCIA ZA ŻYCIE. Kura ważniejsza od jaja, mówi Bóg biblijny, wy na odwrót.
Sami nie wiecie w co wierzycie.

Chrześcijanka
Chrześcijanka
1 miesiąc temu
Reply to  Agaton

Otóż to! Kobiet też nie zabijaj! Kobiet też to dotyczy!

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  adam

EWANGELIA jest dla Wszystkich. UWIERZ w moc DOBREJ NOWINY>

stereo
stereo
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Ty uwierzyłeś i nie stałeś się zbyt mądry.Wręcz przeciwnie.

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  stereo

Mądrość jest ma inna od tej która Ty przyjacielu znasz.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Żeby nie rzec, wyniosła, fanatyczna zarozumiałość, sierotko Ganza coś tam

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

bóg biblijny, na którego się nieustannie powołujecie, wyraźnie wskazał na hierarchię życia; w II mojżeszowej 21/22-23 za unicestwienie płodu nakazuje zapłacić rekompensatę pieniężną, za zabicie ciężarnej kobiet , żąda ŻYCIA ZA ŻYCIE. Kura ważniejsza od jaja, mówi Bóg biblijny, wy na odwrót.

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Bestia na krzywych kaczy nóżkach to wczoraj ryczała z trybuny sejmowej i jakoś cię nie trafiło.To większy szatan niż ten sprzed tysięcy lat.

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  mono

Zapewniam Ciebie, że nie.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Ten ” znak szatana “masz na wszystkich skrzynkach energetycznych, sierotko Ganzaldo 🙂
A czym był pierwotnie krzyż? Czy nie narzędziem okrutnych tortur setek tysięcy ludzi?
Mężczyzn, kobiet a nawet dzieci ? A jednak czcicie go, mimo że pierwotnie symbolem chrześcijaństwa za Chrystusa była ryba, a krzyż i polityczny kościół wymyślił krwawy dyktator,dopiero trzysta lat po ukrzyżowaniu Jezusa, Konstanty Wielki.

Chrześcijanka
Chrześcijanka
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Fuj! Używać Biblii do swoich gierek politycznych. Brzydzę się takimi pseudowierzącymi, którzy religią wycierają sobie gęby.

norymbergaczeka
norymbergaczeka
1 miesiąc temu

naziprawacy – wasz czas się skończył – kobiety was zmiotą
🙂🙂🙂🙂

Ganzaldo inny
Ganzaldo inny
1 miesiąc temu

Zmiecie za to was BÓG.

Kasia
Kasia
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo inny

A to Bóg nie jest miłosierny… Nie zmiecie tylko pomoże…

Ganzaldo inny
Ganzaldo inny
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

Miłosierny, lecz SPRAWIEDLIWY.

ZMIECIE On wkrótce zło tego świata.

TOBIE dobrze radzę: Zastanów się komu służysz Bogu czy diabłowi?

stereo
stereo
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo inny

Zmiata tyle lat,a jeszcze cię nie zmiótł,bo nie wyglądasz mi na dobro.

Ganzaldo inny
Ganzaldo inny
1 miesiąc temu
Reply to  stereo

Zaufaj i czuwaj.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo inny

Zaufaj, czuwaj ….bezdusznemu fanatyzmowi i tępocie

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo inny

Twój Bóg; mściwy, zazdrosny psychopata, który każe rozwijać się i rodzić nieprawdopodobnie zdeformowanym płodom do bolesnej agonii, od pierwszego do ostatniego oddechu?
Nasz Bóg i jego syn Chrystus, dał wolną wolę i prawo wyboru!!
Dał ludzkości rozum i medycynę, dał naszej planecie setki roślin poronnych i takich wspomagających ciążę – PRAWO WYBORU
Nasz Bóg nie jest psychopatą żądającym śmierci i okaleczania kobiet, osieracania narodzonych dzieci, rodzin w imię świętości ” zygoty. Amen
II mojżeszowa 21/22-23 Kura ważniejsza od jaja
….chyba że KURA ZDECYDUJE inaczej. Tylko ona może zdecydować, nie prezes, demoniczna Godek i jej faszystowskie towarzystwo, nie wy ślepi fanatycy.

Jan
Jan
1 miesiąc temu

Nie ma czegoś takiego jak naziprawacy. Doucz się a potem pisz!

Kasia
Kasia
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Już jest… Pracują na to aby tak ich nazywać….chociaz faszystami też już można?

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

To już wyższa forma faszyzmu,rytu polskiego !!

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Czyżby Janie ??? Nie jest żadną tajemnicą w przedszkolu, że Mussolini był skrajnym bolszewickim socjalistą. Bez problemu przefarbował się na chrześcijański narodowy socjalizm. Stalin był gorliwym chrześcijaninem, dwa lata spędził w seminarium duchownym, szkolił się na popa. Bez problemu przeszedł na antykościelny bolszewizm. – Po wyborach w 1924 Mussolini przejął pełnię władzy we Włoszech.Na mocy uchwalonych w 1927 roku ustaw o bezpieczeństwie państwa zdelegalizowano całą antyfaszystowską prasę i organizacje wszelkie wolnościowe społeczne.Zakazał literatury na temat antykoncepcji, a w 1926 roku podniósł kary za aborcję, określając aborcję i antykoncepcję jako zbrodnie przeciwko państwu. W 1929 roku po tym, jak reżim podpisał… Czytaj więcej »

J
J
1 miesiąc temu

Przerażające, jak wiele osób stawia jakość życia ponad wartość Życia i w jak obłąkańczej formie to wyraża. Ludzie z piorunem przypominającym znak Hitler Jungen. Eugenika to w końcu domena nazistów…

Paulina
Paulina
1 miesiąc temu
Reply to  J

No a mi ten wasz prezesik oszołom hit*era przypomina. Fanatyczny, dzielący ludzi na “lepszych” czyli was i “gorszych” czyli nas. Pewnie nas też z chęcią by do gazu wepchnął żeby jego polska mogła być wreszcie czysta i taka jak on chce. A co do symboli faszystowskich, proszę sobie popatrzyć jak wygląda falanga narodowców i do czego jest podobna, a nie obrażać biednych kobiet. My nic z tym wspólnego nie mamy. Poza tym tak lekko o tym mówisz, a ciekawe czy wspierasz jakkolwiek ludzi którzy mają lub mieli dzieci niepełnosprawne. Rodzice, matki z niepełnosprawnymi dziećmi w ramach protestu tygodniami nocowały na… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Paulina
stereo
stereo
1 miesiąc temu
Reply to  J

Jesteś niedouczona,albo udajesz przygłupa.Poczytaj co tysiące lat temu spartanie robili w Sparcie z niepełnosprawnymi i z niedołężnymi.Cos nie tak z u ciebie z domenami,może za długo przesiadujesz w kosciele,a mniej obcujesz z książkami i wiedzą.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  J

j …to manipulacyjny zabieg nazywać eugeniką patoembriologię.
Po dwa – “pioruny” masz na wszystkich skrzynkach energetycznych w Polsce, sierotko
Po trzy- czym pierwotnie był krzyż do którego się modlisz ?
Czy nie barbarzyńskim narzędziem tortur, na którym w nieprawdopodobnych męczarniach zabito setki tysiące mężczyzn, kobiet,a nawet dzieci?

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  J

Chyba raczej znak Szarych Szeregów! Nie myl eugeniki z wadami letalnymi, które doprowadzają do śmierci.

Saracen
Saracen
1 miesiąc temu

Zamiast się cieszyć, ze w Polsce ludzie walczą o swoje prawa, fala hejtu wylewa się na tych młodych ludzi, którzy tak walnie zdecydowali się protestować. Wstyd.
Oczywiście, wygodniej siedzieć przed telewizorem, z jedyną słuszną telewizją, wygodnie w ciepełku, czekając na zasiłeczek, pięćset plusy, czternastki, piętnastki i gnoić młodzież.
Bo przecież pis jest taki dobry, taki wspaniały. Ślepi jesteście ludzie. Komuny nie pamiętacie. Za dobrze wam się wiedzie. Mądrzy dopóki coś poważnego się nie stanie i nagle nie będzie pomocy bo was rząd o to nie zadbał. Powodzenia. Kiedyś przejrzycie na oczy ale będzie za późno.

Adam
Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Saracen

@SARACEN” Nie strasz, nie strasz bo się ze…..sz”

mono
mono
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

Ty już to zrobiłeś,zmień pory lub pampersa.

stary baca
stary baca
1 miesiąc temu
Reply to  Saracen

To łoco ci konkretnie chodzi?

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu

Za niedługo szpitale w Bielsku nie będą w stanie przyjmować pacjentów chorych na Covid 19 bo nie będzie dla nich miejsca przez ta bandę lewackich i tęczowych i feministycznych debili którzy w dobie pandemii będą protestować a ich działania przyczynia się do tego że wielu ludzi straci życie z powodu wirusa który roznoszą. Są inne formy protestów trzeba być odpowiedzialnym za życie swoje i innych. Za niedługo liczba zachorowań wzrośnie do 40 tys. dziennie i co wtedy będziecie mieli krew na rękach ludzi którym nasza ledwo dająca radę służba zdrowia nie będzie w stanie pomoc zamiast walczyć z pandemią i… Czytaj więcej »

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Nie,nie będą,bo to wina tego chorego z nienawiści psychopaty,który podpalił Polskę z nienawiści do inaczej myślących.Ten,dla którego całym życiem jest władza.To jest chory człowiek,chory na władzę.Rozdawał piniądze na lewo i prawo chcąc kupować głosy wyborcze,aby utrzymać się przy władzy.To jest szaleniec,który przed pandemią zostawił kraj bezbronny,bez grosza.Doszedł do ściany.Prezydent Niemiec pyta polskiego prezydenta ” w czym wam pomóc” Tak ,tak wygląda wladza tych pisowskich paranoików,a ty masz czelność zwalać winę na protestujących ?Następny paranoik.

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  z boku

Zobaczymy jak trafisz do szpitala i lekarz powie ci musisz umrzeć bo nie ma w szpitalu miejsca aby ci pomoc. Ciekawe czy wtedy też będziesz taki mądry. Tylko lewacki bełkot ma być wysłuchiwania i tylko lewackie postulaty spełniane tak jak teczowych. Na tym polega demokracja że większość decyduje wyborcy zdecydowali kogo chcą u władzy. Za 3 lata znowu zdecydują.

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Nieprawda.Demokracja jest ustrojem,gdzie wybrana większość sprawuje rząd uwzględniając prawa i postulaty mniejszości.Ten rząd jest dyktatorski,mając tylko kilka głosów przewagi w sejmie sprawuje rządy dyktatorskie.Prawacki bełkot jest jeszcze gorszy.To jest wasz idol Pierwszy faszysta Rzeczpospolitej.Twój kolega i idol Onufrego.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/robert-bakiewicz-biografia-kim-jest-wazny-czlonek-onr/yt6y3ly,79cfc278

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu
Reply to  z boku

Pochlebiasz mi.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Łukaszku, człowiek ma dwie półkule mózgowe; prawą i lewą.Zdrowy człowiek posługuje się obiema.
A co do stricte “lewactwa”proszę zapoznać się z faktami historycznymi;

Między nimi nie było żadnej różnicy i żadnego ze swych dóbr
nie uważali za swoją własność, lecz wszystko było wspólne
Ojciec Kościoła Cyprian, 210-258 r., (De opere et eleemosynis 25)

Naśladujmy członków pierwszej gminy chrześcijańskiej,
którzy mieli wszystko wspólne
Nauczyciel Kościoła św. Bazyli Wielki (330-379) 
“Chrystianizm najdawniejszych chrześcijan był w istocie tożsamy z socjalizmem” teolog Overbeck 
“Wyzbycie się wszelkiej własności stanowiło nieuchronny obowiązek wyznawców pierwotnego chrześcijaństwa”teolog Lohmeyer 
Pozostaje faktem niezaprzeczalnym, że religia chrześcijańska u swego zarania głosiła idee, które później rozwinęła ideologia lewicowych.

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  z boku

A poza tym po was tam protestujących widać że reprezentujecie szambo moralne którym chcecie zalać cały kraj.

Sergiusz
Sergiusz
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Ty za to zapewne reprezentujesz najwyższy poziom moralności. Po samych twoich wypowiedziach widać jak duży. Nienawiścią podszyty jak rząd który popierasz. Jesteś ślepy człowieku. Przez takich jak ty ten kraj płonie.

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  Sergiusz

Płonie przez lewackich tęczowych debili którzy , przez manifestacje swoich anty wartości przyczyniają się do tego że za chwile nie wytrzyma tego nasza służba zdrowia ale też gospodarka. Kto tu rozwala kraj jest pandemią i trzeba starać się walczyć o to aby eliminować jej skutki jak to się uda to możecie wychodzić na ulice i protestować a nie teraz czy wy potraficie myśleć co wasze protesty robią i jakie będą miały skutki za parę tygodni. Po hasłach na protestach i darciu mordy faktycznie można odnieść wrażenie że idą tam sami ludzie na poziomie.

Sergiusz
Sergiusz
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

No kto rozwala ten kraj pandemią? Kto wywala miliardy na kupowanie maseczek nie nadających się do użytku bo ma kolegę tu i tam? No kto? My? MY rozwalamy kraj pandemią. Kto w czasach pandemii zamiast zająć się kryzysami w szpitalach przepycha ustawy dotyczące aborcji i tworzy tematy zastępcze? My? Człowieku nie wypowiadaj się, bo tępota z ciebie wychodzi i niedouczenie. Jesteś zmanipulowanym durniem. Mówisz dokładnie to co PIS chce żebyś mówił. Tragedia. A co do haseł na transparentach to posłuchaj sobie jak wypowiada się twój rząd z panem prezesem na czele plus posłuchaj siebie zanim zaczniesz oceniać innych. Wy nas… Czytaj więcej »

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  Sergiusz

To jest ta wasza logika myślenia możecie bluzgać niszczyć, demolować, obrażać w dobie pandemii protestować roznoszą zarazę ale to wszystko jest dobre i w nie widzicie w tym nic złego. Tak jak cała opozycja w sejmie. Brawo przez was będzie za chwilę 40 tys. zachorowań dziennie ale wy i tak będzie twierdzić że to nie przez wasze protesty. Typowe lewackie myślenie.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Łukaszku, człowiek ma dwie półkule mózgowe; prawą i lewą.Zdrowy człowiek posługuje się obiema.
A co do stricte “lewactwa”proszę zapoznać się z faktami historycznymi;

Między nimi nie było żadnej różnicy i żadnego ze swych dóbr
nie uważali za swoją własność, lecz wszystko było wspólne
Ojciec Kościoła Cyprian, 210-258 r., (De opere et eleemosynis 25)

Naśladujmy członków pierwszej gminy chrześcijańskiej,
którzy mieli wszystko wspólne
Nauczyciel Kościoła św. Bazyli Wielki (330-379) 
“Chrystianizm najdawniejszych chrześcijan był w istocie tożsamy z socjalizmem” teolog Overbeck 
“Wyzbycie się wszelkiej własności stanowiło nieuchronny obowiązek wyznawców pierwotnego chrześcijaństwa”teolog Lohmeyer 
Pozostaje faktem niezaprzeczalnym, że religia chrześcijańska u swego zarania głosiła idee, które później rozwinęła ideologia lewicowych.

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  Sergiusz

Nie umie czytać , nie umie pisać.Sergiusz

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Widać twoje morale,z tą nienawiścią do innych.Jesteś zakłamaną prawacką gnidą i nie mów cokolwiek,komukolwiek o moralności.Jesteś ostatni,który by to mógł mówić.Jeszcze mamy ,podkreślam jeszcze wolnośći każdy może w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób protestować.Zapewnia nam to konstytucja,którą rządzący złamali już kilkakrotnie.

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  z boku

Może protestować i nikt wam tego nie zabrania tylko nie teraz bo nie widzicie jakie to może mieć skutki. Szpitale już teraz nie dają rady a wy zamiast pomagać w walce z pandemią z której chce wyjść cały kraj to doprowadzacie do tego że za chwilę ludzie będą umierać w domu bo nie będzie miał im kto pomoc a wy myślicie tylko o sobie zamiast pomyśleć o innych. Macie prawo protestować ale w dobie pandemii są inne formy protestów.

Chrześcijanka
Chrześcijanka
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Kiedy próbuje odebrać się komukolwiek prawo wyboru, które istniało przez ostatnie 27 lat, to znaczy, że totalitaryzm wraca. Nie zamierzam biernie patrzeć, aż odbiorą kolejne!

Kri_
Kri_
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Bo takie było zamierzenie młocie aby zrobić wrzutkę w dobie pandemii. A do tego dojdzie jeszcze godz. policyjna. Brawo KOBIETY!!!

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Napisz to do piroman Kaczyńskiego, to jego dzieło.

Med
Med
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz578

Szpitale są przepełnione od dawna Bielsko, Cieszyn,…, karetki stoją często godzinami i ŻADEN PROTEST TEGO NIE SPOWODOWAŁ, prędzej nieumiejętność zarządzania!! Ostatnio woziło się pacjentów nawet pod Opole! Nie wiesz, nie znasz się, nie wypowiadaj się, a jeśli się czegoś obawiasz się, to się samoizoluj.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

SIEWCY ŚMIERCI na ulicach Bielsk-Białej z wulgarnymi hasłami wzywającymi do wojny. A lewacki brukowiec Beskidzka24, od wielu dni podżegający do łamania prawa pisze o “pokojowej demonstracji…

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Zamilcz durny kaszalocie,tyle z tego rozumiesz co z zeszłorocznego śniegu.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  NN

Lewacka “mowa miłości”……

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

To jest lewacki bełkot jak już

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Miłość pokazuje to wasz ten paranoik z trybuny sejmowej.To jest wasz język miłości do inaczej myślących.Dyktator miłujący naród,nie !, dyktator zawsze miłuje tylko władzę.Nic więcej Wy, prawackie szambo jesteście ostatnimi,żebyście mogli cokolwiek mówić o miłości.

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Prawacka mowa miłości : wypuścić faszystów na ulicę,niech robią porządek.Robili,we Wrocławiu,Poznaniu,Katowicach,Warszawie.Wszystko udokumentowane na filmach.Zapraszam do oglądania: filmy typu Love story w reżyserii Kaczyńskiego.
To nie są siewcy śmierci ,to są anioły miłości.

Łukasz578
Łukasz578
1 miesiąc temu
Reply to  NN

Wy zrozumiecie jak lekarz w szpitalu powie wam giń bo nie ma wolnych miejsc aby wam pomoc. Pieprzeni ignoranci.

Paku
Paku
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Jedyne niepokojowe zachowanie na demonstracji reprezentowali nazistowscy bojówkarze pod kościołem. Próbowali prowokować ludzi. Dobrze, że policja stała. Sam protest był spokojny. Nie było żadnych zamieszek.
Ale do ciebie to nie dociera bo jesteś zaślepiona swoją TVPIS. Idź sobie zdrowaśki klepać, a nie wypowiadaj się pod tematem o którym nic nie wiesz.

Irena
Irena
1 miesiąc temu
Reply to  Paku

Gdybyś nie ćpał rozum by ci się rozjaśnił. A może to skutek oglądania TVN24. Twój bełkot świadczy o intelektualnej agonii.

BB
BB
1 miesiąc temu

No i co faszystowskie bydło i bielskie kibolstwo ? Można bez bejsbola i petard protestować.Można.Faszyzm caput !!

Agaton
Agaton
1 miesiąc temu

Lewacka24pl. filia gazety wymiotnej w amoku ,bielscy neokomuniści zamiast tropić księży pedofili mają temat ,który pod okna sam im przyłaźi

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Agaton

Faszysto,uważaj bo ci gębę wykrzywi od tej nienawiści i kłamstw jak Pinokiu !!

Gość
Gość
1 miesiąc temu

skoro ta gównarzeria może stadnie wałęsać się po ulicach,to nie rozumiem dlaczego nie siedzą w szkole

Anna
Anna
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ta gównarzeria walczy o swoje przyszłe prawa. Gościu może pamiętasz z historii młodocianych na Powstaniach/wojnach/przewrotach? Prowokowali, aż sprowokowali Naród Polski. Rewolucja nabiera na sile 🙂

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ty wiele rzeczy nie rozumiesz ,bo nie ten numer głowy.Ona się tylko nadaje do noszenia nawet kapelusza,a li tylko beretu.I to zrytego.

zezem
zezem
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ty nawet nie rozumiesz po co żyjesz,a chcesz zrozumieć dlaczego protestują.

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Bardzo miło, że nas pan tak odmładza, pozdrawia małżeństwo 60+

Ali
Ali
1 miesiąc temu

Uwaga motłoch roznosi zarazę

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Ali

Zarazę to roznosi twoja wredna gęba ,jak się odezwiesz.

Bokso
Bokso
1 miesiąc temu
Reply to  Ali

Dobrze, że cię tam nie było w takim razie.

Monika
Monika
1 miesiąc temu

Ale kiboli się boja , brawo rozprawić się z motlochem ,gdzie ten redaktorzyna widział na tym proteście kobiety ?????

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  Monika

Kiboli się nie boją, kibole też idą w proteście. Obawiać się można jedynie bojówki J.K., czyli neonazistów.

Adam to
Adam to
1 miesiąc temu

To chamstwo. Nazywa się kobietami ?

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Adam to

Podobnie jak ciebie nazwać człowiekiem.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Adam to

Spadaj do kobiecych,subtelnych chłopaczków adasiu, kto ci broni?

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu

Pani droga ,gimbaza się nudzi i jest to jedyna atrakcja żeby ruszyć-cztery litery i spotkać znajomych z tych młodych ludzi połowa nie wie nawet o co w tym cyrku chodzi, najważniejsze że zrobią z rąsi samojebke i puszcza na fejsa .

norymbergaczeka
norymbergaczeka
1 miesiąc temu
Reply to  Bicer

nie w smak naziprawakom, że kobiety walczą o swoje prawa – policja, żandarmeria i HJ brutalnie się z nimi rozprawiają – pozdrowienia dla hitlerków i pinochetków
🚾🚾🚾🚾🚾🚾

Monika
Monika
1 miesiąc temu

A gdzie tam były kobiety ,zwykły motłoch,

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Monika

Ty jesteś kobietą kolumbryno ? Wolne żarty .

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Monika

Tak, kobiety siedzą w domu, lub w kościele. Gotują obiadek panu mężowi i gacie jego w międzyczasie piorą. A nocą ?? W skromności i ciszy dokonują aktu boskiego poczęcia.

El
El
1 miesiąc temu
Reply to  Bicer

Bardzo nam miło, że nas tak pan odmładza, pozdrawia małżeństwo 60+. Nie nudzimy się. Za to bardzo dobrze pamiętamy dawne czasy, słusznie minione i mamy deja vu!

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu

POKOJOWO nastawiony?

To co robi przy obostrzeniach z krzykami, przekleństwami i nienawiścią do innych?

Co za cymbalika to pisała???

Imię
Imię
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Jak to dobrze że ty nie używasz przekleństw i miłujesz bliźnich

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  Imię

Nie używam przekleństw. BRZYDZĘ się EPITETAMI. Miłować tak, ale też gardzić czynem złym nie człowiekiem.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

A że najczęstszym , pospolitym i niemal świętym w Polsce przerywnikiem, używanym przez katolików jest “k..wa mać” to już święta tradycja. amen

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Biorą przykład z tego anioła o anielskim głosiku ,który z trybuny sejmowej przemaia nazywając innych przestępcami,kanaliami,bandytami,Ten anioł ma zbawić Polskę,a jest li tylko Aniołem jej zagłady !!

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  BB

Kto jest bez GRZECHU niech pierwszy rzuci kamień.

Ty przyjacielu z peewoscia masz super cacy sumienie?

Aniołem zagłady to jest tylko upadły anioł – szatan .Ten co stoi pod niby TRÓJCĄ organizatorek tego STRAJKU KOBIET.

Karol
Karol
1 miesiąc temu
Reply to  Ganzaldo

Za to niedorozwój czyta i się dziwi.Dziw się ze swojej percepcji,ale widzę,że ona się u ciebie jeszcze nie pojawiła.

Ganzaldo
Ganzaldo
1 miesiąc temu
Reply to  Karol

Wybaczam Ci – nie wiesz co czynisz moderku 🙂