Cieszyn Kultura i rozrywka

Pruchna: Sztab WOŚP zagra online

Fot. mat. pras.

Wielkimi krokami zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zagra pod hasłem „Finał z głową”. W tym roku pieniądze ze zbiórki przekazane zostaną dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tradycyjnie serce sztabu WOŚP w gminie Strumień bije w Pruchnej. – Nasz sztab mimo przeciwności losu uczestniczy w wydarzeniu, zgodnie z zasadą, że “gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”. Oczywiście musimy przenieść organizację do sieci. Nie będzie tradycyjnej imprezy finałowej w Pruchnej. Nasz sztab ma już uruchomioną eSkarbonkę, do której już teraz można wpłacać pieniądze – mówi Anita Świtała, szefowa prucheńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licznik skarbonki już przekroczył 4 tys. zł. Wpłat można dokonywać tutaj.  Warto dodać, że w zeszłym roku sztab w Pruchnej zebrał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy 46 238,59 zł.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
13 dni temu

Przez cały rok zbierałem i mam dla orkiestry 230 zł kiedys to mieli czarni jak byli z ludzmi i z Bogiem nie jak teraz z Szatanem .

prawy
prawy
16 dni temu

Ani złotóweczki!

Tadeusz
Tadeusz
15 dni temu
Reply to  prawy

To jest nieludzkie.Skąd brać w dobie pandemii na czerwone gacie?Yureq się pochlasta.

observer
observer
15 dni temu
Reply to  Tadeusz

Yureczkowi nie ubędzie – yuma trwa tak długo że wystarczy już na kilka pokoleń do przodu hehehehe