Wydarzenia Bielsko-Biała

Prywatny magazyn dla każdego. Jedyna taka usługa w Bielsku-Białej

Coraz częściej stajemy przed sytuacją, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca na nasze rzeczy, sprzęt czy dokumenty. Przed szczególnym wyzwaniem stają małe firmy, które zmuszone są wynajmować drogie pomieszczenia na przechowywanie. Na szczęście jest rozwiązanie – w Bielsku-Białej pojawiła się ciekawa alternatywa – małe, tanie i bezpieczne kontenery magazynowe. Sprawdźcie, do kogo skierowana jest oferta.

ECO RentalBOX to firma specjalizująca się w wynajmie powierzchni magazynowej w Bielsku-Białej. Na całym świecie wolnostojące powierzchnie magazynowe zyskują na popularności. Są wygodne w użytkowaniu i zapewniają bezpieczeństwo ich zasobom. Idealne dla firm i osób prywatnych – tworzą przestrzeń do przechowywania w bardzo korzystnej cenie. Jeśli potrzebna jest przestrzeń do sezonowego przechowywania mebli ogrodowych lub sprzętów – kosiarki, rowerów, motocykla, nart lub łódki, to warto rozważyć najem magazynu samoobsługowego. To może być idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uwolnić przestrzeń w swoim domu, biurze lub firmie bez konieczności pozbywania się swoich cennych przedmiotów, albo wynajmowania drogich powierzchni magazynowych.

Kontener magazynowy w najprostszym ujęciu jest mobilną konstrukcją, służącą do przechowywania i transportu mienia. To stalowe kontenery o różnych wielkościach, które chronią przede wszystkim przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed zniszczeniem i kradzieżą. Na Zachodzie kontenery magazynowe stanowią ważny element rynku magazynowego. Tam też dużo popularniejszy jest najem takich kontenerów przez prywatnych klientów. W Polsce również są one szeroko wykorzystywane, ale wciąż niewiele osób wie, że mogą być one także używane do celów prywatnych.

ECO RentalBOX jako park kontenerowy w Bielsku-Białej oferuje wiele korzyści, takich jak łatwy dojazd oraz dostęp do magazynu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Firma posiada szeroki wybór magazynów o różnych rozmiarach, aby sprostać potrzebom klientów. – Specjalizujemy się w kompleksowym przechowywaniu rzeczy, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze usługi są skierowane głównie do tych, którzy potrzebują wynajmu małych powierzchni magazynowych – informują.

W użytku prywatnym kontenery świetnie sprawdzą się np. do przechowywania rzeczy w czasie przeprowadzki. Mogą stanowić też pełnić funkcję dodatkowego przydomowego pomieszczenia np. garażu, strychu lub piwnicy. Kontenery te mogą pełnić funkcję sezonowej przechowalni, magazynu.

Często wśród użytkowników prywatnych decydujących się na wynajęcie takiego magazynu są osoby, które w krótkim czasie zyskały wiele przedmiotów do przechowania – na przykład po osobie zmarłej lub w przypadku konieczności wyprowadzki z powodu rozwodu, oczekiwania na oddanie do użytku nowego mieszkania, przeprowadzki lub remontu. Zalanie mieszkania lub pożar mogą wymusić na właścicielu konieczność przechowania „uratowanego” majątku w tymczasowej powierzchni zastępczej, do czasu doprowadzenia lokum do stanu używalności. W takich sytuacjach kontenery magazynowe świetnie się odnajdują.

Magazyny kontenerowe świetnie sprawdzą się też podczas dłuższego wyjazdu, gdy wynajmuje się swoje mieszkanie, dom, a jednocześnie chce zachować się część przedmiotów, których nie da się ze sobą zabrać – na przykład meble, ubrania, pamiątki. Boxy też często wynajmuje się sezonowo do przechowywania sprzętu sportowego – rowerów, motocykli, motorówek, quadów itp. Magazyny kontenerowe to także doskonały wybór dla osób, które chcą rozpocząć działalność handlową i poszukują przestrzeni do magazynowania towaru. Coraz popularniejszą formą dochodu pasywnego są bowiem sprzedaże towarów sprowadzanych zza granicy, które zajmują dużo miejsca. Magazyn kontenerowy to idealne miejsce do składowania takiego asortymentu.

W przypadku ECO RentalBOX najemca ma pewność, że jego zasoby są w pełni bezpieczne, monitorowane 24/7, chronione przed czynnikami zewnętrznymi czy kradzieżą. Mienie pozostaje w zamkniętej, prywatnej powierzchni z gwarancją zachowania poufności – jak we własnej przestrzeni.

– Nasze magazyny znajdują się w samym sercu Bielska-Białej, co sprawia, że są niezwykle wygodne i dostępne dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości. Bez względu na to, czy mieszkasz w centrum Bielska-Białej, czy na obrzeżach, jesteśmy tu, by Ci pomóc w przechowywaniu Twoich cennych przedmiotów – zachęca firma. Warto wspomnieć, że trwają prace nad kolejnymi parkami magazynowymi na terenie Śląska. Następnie planowane są kolejne inwestycje w pozostałych województwach. http://www.ecorentalbox.pl/

google_news