E-edukacja Cieszyn

Przedszkolaki w patriotycznym wydaniu. Śpiewały dla Polski w Harbutowicach

Fot. UM w Skoczowie

W sali widowiskowej Domu Rolnika w Harbutowicach odbył się III Gminny Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Śpiewajmy dla Polski” pod patronatem burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko, organizowany przez Przedszkole Publiczne w Harbutowicach.

W przeglądzie wzięło udział 21 uczestników, ocenianych w dwóch kategoriach: pięciolatków i sześciolatków. Występy oceniało jury w składzie: przewodnicząca komisji, Edyta Molęda – zastępca dyrektora MCK „Integrator” w Skoczowie, zastępca przewodniczącej, Łukasz Stępień – zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie, sołtys Harbutowic Halina Romańska i dyrektor przedszkola w Harbutowicach, Ewa Zimny.

Oto wyniki. Grupa pięciolatków: I miejsce – Patrycja Bijok z Przedszkola Publicznego nr 2 w Skoczowie, przygotowana przez Beatę Świńczyk, II – Kornelia Korzonek z Przedszkola Publicznego w Pogórzu, przygotowana przez Grażynę Kołder (dziewczynka otrzymała również wyróżnienie dyrektora MCK „Integrator”), III miejsce – Zuzanna Zabłocka z Przedszkola Publicznego nr 1 w Skoczowie, przygotowana przez Kingę Miękus. Sześciolatki: I miejsce – Joel Michalski z Przedszkola Publicznego w Harbutowicach, przygotowany przez Bożenę Nowak, II miejsce – Zofia Sosna z Przedszkola Publicznego nr 3 w Skoczowie, przygotowana przez Karinę Knapik, III miejsce – Tamara Bednarkiewicz z Przedszkola Publicznego nr 1 w Skoczowie, przygotowana przez Sonię Białoń.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments