Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Przyjazna Stacja Kontroli Pojazdów

Speed Car – to stacja kontroli pojazdów, w której poczujesz się wyjątkowo. Jak żadna inna dopieszcza i samochody, i swoich klientów. Zdobyła zaufanie kierowców w całym kraju, a swoją ofertą robi furorę i w Bielsku-Białej.

Speed Car to sieć aż 70 stacji kontroli pojazdów w całej Polsce z 20-letnim doświadczeniem. Z jej oferty mogą cieszyć się także kierowcy w naszym regionie, bowiem w Bielsku-Białej ma już dwie Podstawowe Stacje Kontroli Pojazdów – przy ulicy Daszyńskiego 54 i przy alei Andersa 133.

Nasze stacje kontroli pojazdów są wyposażone w nowoczesne i precyzyjne urządzenia kontrolne, które posiadają niezbędne certyfikaty i są regularnie poddawane badaniom technicznym. Świadczą kompleksowe usługi w zakresie przeglądów rejestracyjnych, wymiany żarówek i gaśnic samochodowych – wyliczają pracownicy.

To tylko początek długiej listy tego, co do zaoferowania mają stacje z charakterystycznym żółtym logo z pegazem. Od ubiegłego roku w Speed Car można ubezpieczyć swój pojazd. Fachowcy sprawdzą za nas, oferta którego z największych towarzystw ubezpieczeniowych będzie dla nas najbardziej korzystna. – W 60 sekund wyszukamy najkorzystniejszą cenę OC i AC na rynku. Nasi klienci zyskali średnio 320 złotych na polisie. Nie bój się zmiany i wybierz tańsze ubezpieczenie – zachęcają. Co więcej, dział biznesowy Speed Car zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych i klientów VIP. Przygotowuje dla nich atrakcyjne oferty ubezpieczenia nawet największych flot pojazdów. Jak by tego było mało, to firma oferuje ubezpieczenia majątkowe, w tym nieruchomości.

Prowadzący bielskie stacje zmienili je w taki sposób, że można się tam poczuć jak w domu. – W naszej poczekalni na wniosek klientów przybyło kilka rzeczy. Są to m.in. książki, maskotki i zabawki dla najmłodszych. Można poczytać dziecku w trakcie oczekiwania na zakończenie przeglądu. A jeśli maluszek już sam czyta lub z zaciekawieniem ogląda obrazki, to rodzic może oddać się lekturze jakiejś powieści – opowiadają.

Pracownicy za punkt honoru stawiają sobie to, by każdy klient poczuł się tu wyjątkowo. – Brzmi to może banalnie, ale dajemy na to konkretne dowody! Kierowca, który wykona przegląd techniczny zawsze otrzyma zupełnie darmowy wybrany przez siebie prezent. Atrakcyjny, wartościowy, potwierdzający, że o niego dbamy. Przygotowaliśmy nawet katalog, a w nim można znaleźć na przykład bony na paliwo czy talony na ozonowanie klimatyzacji i mycie auta. Lista ta ma sto pozycji i ciągle dopisujemy do niej nowe – opowiadają. A to jeszcze nie wszystko – warto zerknąć do gabloty, która zainteresuje miłośników wszelkiej maści gadżetów i potrzebnych drobiazgów, i to nie tylko do samochodów. Pomieszczono tam sprzęt elektroniczny, latarki, scyzoryki, parasole, termosy, kubki, zabawki, a także niezliczone narzędzia.
Jak dodają pracownicy, robią wszystko, by ich klienci mieli poczucie, że warto do Speed Car wracać. A o tym, że zbliża się termin przeglądu czy kończy się polisa, klienci nie muszą nawet pamiętać, bo wyręczą ich pracownicy. – Posiadamy zorganizowany system powiadamiania naszych klientów, który jest zgodny z regulacjami RODO – zapewniają.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments