Bielsko-Biała Na sygnale

Przywłaszczył sobie telefon. Policja publikuje wizerunek

Bielscy policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia iPhone’a 7 o wartości 1 tys. złotych. Do przestępstwa doszło w autobusie.

Jak informuje policja do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2020 roku około godziny 16.35 w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja. Autobusem miejskim linii nr 1 podróżowała pokrzywdzona, która wysiadając na przystanku przy Hotelu Prezydent, pozostawiła na siedzeniu telefon. Następnie do autobusu wszedł mężczyzna, który zabrał i przywłaszczył sobie urządzenie.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna wzrostu około 170 cm, wiek z wyglądu około 55 lat, obcięty na krótko, ubrany w jasną koszulę zapinaną na guziki, długie ciemne spodnie oraz brązowe buty.

Policja publikuje zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przywłaszczenia, są proszeni o kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej ul. Składowa 2, tel. 47 85 701 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bobo
bobo
17 dni temu

obstawiamy, że pokrzywdzona to krewna: 1. kogoś z policji, 2 kogoś z jedynej słusznej partii. No chyba, że w statystykach policji jest rubryka z pytaniem ile razy w miesiącu sierpniu korzystano z nagrań wideo do pomocy w ustaleniu sprawcy. Wyszło zero to trzeba było coś wrzucić 🙂

Jóżek
Jóżek
17 dni temu

EDziwny telefon Ipad? Dawno powinni go namierzyć. A cóż to za persona go zostawiła w autobusie, ze w całej Polsce szukają tego telefona.

iks
iks
17 dni temu

I brak maseczki, tak to by chociaż incognito był 🤣

Szymon
Szymon
17 dni temu

może sobie włóżyć go w d**ę ewntualnie…no comments

ktosiek
ktosiek
18 dni temu

kawał ku……y, mam nadzieje ze karma wróci