Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Puchar Świata w Wiśle. Premiera bez kibiców

Fot. Krzysztof Marciniuk

W przedostatni weekend listopada ma zostać zainaugurowany sezon 2020/2021 Pucharu Świata w skokach narciarskich. Premiera po raz czwarty zaplanowana została na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Po raz pierwszy skoczkom nie będą towarzyszyli kibice. Jak informuje Polski Związek Narciarski, ze względu na szerzącą się pandemię koronawirusa, zawody na wiślańskim obiekcie rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Kwalifikacje oraz pierwsze tej zimy konkursy, będzie można śledzić w przekazach telewizyjnych.

Program Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle: 20.11.2020, piątek – treningi i kwalifikacje: 15:45 – trening oficjalny, 18:00 – kwalifikacje.
21.11.2020, sobota – konkurs drużynowy: 15:00 – seria próbna, 16:00 – 1 seria konkursowa, seria finałowa, ceremonia rozdania nagród.
22.11.2020, niedziela – konkurs indywidualny: 15:00 – seria próbna, 16:00 – 1 seria konkursowa, seria finałowa, ceremonia rozdania nagród, konferencja prasowa.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olek
Olek
6 miesięcy temu

Mam nadzieję że do tej głupoty dołączy silny wiatr i zawodnicy pojedzą i odjadą w siną dal a bogaty zwiazek i kraj za to zapłaci dajcie już spokój z tymi niby skokami co wygrywają sędziowie nie zawodnicy startuje Niemiec to wiatr z tyło a przed nim i po z przodu mafia nie sport

lolek
lolek
6 miesięcy temu
Reply to  Olek

Zgadzam się całkowicie.Szkoda tylko,ze znowu z naszej kasy pokryja koszty bo wątpię aby prezes,dyrektor czy inny działacz wydał chociażby grosik na taki cel.Tylko do siebie grabią.

marian
marian
6 miesięcy temu
Reply to  Olek

człowieku sport umiera a ty jeszcze krytykujesz? I bardzo dobrze że będą skoki w Wiśle a że rozpoczęcie nowego sezonu w Wiśle bo tak wypadło. A może chcielibyście wspólną modlitwe?

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Widać głupotę wiejską tak bogatego kraju nie ma w UE kto organizuje skoki w takim czasie dla 5-8 krajów reszta to olewa

putek
putek
6 miesięcy temu
Reply to  Jan

Czy w tym kraju została kiedykolwiek podjęta dobra decyzja dająca minimalny zarobek? Zawsze tylko straty!!!

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Głupota i wiocha nikt o takim czasie nie organizuje jak nie ma śniegu ale ciemnota musi Polska to bogaty kraj.

putek
putek
6 miesięcy temu

Po trupach ale Wisła musi dopiąć swego.Zamykają wszystko,zakazy imprez ale Wisła musi odwalić konkurs.Dopłacać ale robić.Może wiatr zrobi swoje.