Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Radio Widok z konkursem i kampanią społeczną!

Fot. Radio Widok

Internetowe młodzieżowe RADIO WIDOK, które jest niekomercyjnym projektem FUNDACJI DOBRY WIDOK z Krzyżowej, organizuje konkurs na najlepsze podcasty. Przeprowadzi też specjalną kampanię społeczną „Posłuchaj. Nie przerywaj”!

Radio Widok uruchomiło zbiórkę internetową – TUTAJ, aby zebrać środki na przeprowadzenie konkursu, gdzie wybrane zostaną najlepsze podcasty młodych redaktorów. Planowana jest też kampania społeczna, która ma uświadomić, że dorośli praktycznie nie słuchają tego co do powiedzenia mają dzieci i młodzież.

A mają naprawdę wiele do powiedzenia i to ciekawych spraw. Niepokoi nas, że wiele niewysłuchanych młodych osób ucieka potem w izolację, bo czują się osamotnieni, niezrozumiani i niewysłuchani. Przez to zaczynają eksperymentować z używkami. W Radiu Widok dajemy młodym możliwość zaprezentowania swoich myśli i pomysłów. Ale chcemy im dodać jeszcze większej odwagi, by opowiedzieli o swoich sprawach i problemach. Temu posłuży konkurs, gdzie uczestnik nagra swój 10-minutowy podcast. Autorzy najlepszych nagrań otrzymają profesjonalny sprzęt i zaproszenie do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach dziennikarskich – zaznacza Fundacja Dobry Widok przypominając, że internetowego Radia Widok można słuchać poprzez stronę – RADIO WIDOK.

Polub nas na facebook’u – TUTAJ.

Fot. Radio Widok

Fot. Fundacja Dobry Widok

 

google_news
Studio_projektowe_d