Porady i inspiracje Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Na czasie Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Razem można więcej!

Razem można więcej! Takie hasło przyświeca Babiogórskiemu Stowarzyszeniu ZIELONA LINIA, które wychodzi do gmin oraz gestorów bazy turystycznej z propozycją wspólnej promocji Regionu Babiogórskiego.

Każda z gmin w powiecie suskim jest na swój sposób wyjątkowa,  Zawoja może się pochwalić  parkiem narodowym, Stryszawa Muzeum Zabawek, Sucha Beskidzka pięknym zamkiem czy Karczmą Rzym. Pozostałe gminy to też ciekawe miejsca zarówno pod kątem przyrodniczym jak i historycznym, w każdej miejscowości znajdziemy zabytkowe obiekty, przydrożne kapliczki, twórców.  Taki rozproszony potencjał to wartość dla regionu i dlatego też warto tu zapraszać turystów. Ciekawy pobyt i wspaniałe wspomnienia może utrwalić trafiona pamiątka, tych niestety często nie można kupić, całkiem dobra oferta znajdzie się w kilku miejscach i opiera się na tradycyjnym rzemiośle z jakiego region słynie np. stryszawskie ptaszki czy zabawki. Dopełnieniem tej oferty byłyby ciekawe gadżety oferowane przyjezdnym.

ZIELONA LINIA wychodzi z propozycją ciekawych pamiątek dla turystów, zapraszając do współpracy gminy jak i lokalnych przedsiębiorców z branży turystycznej (hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne a także karczmy regionalne).

navigate_before
navigate_next

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments