Rekord pokazał siłę! Clearex na deskach

Michał Marek. Fot. BTS Rekord

W trzeciej kolejce Futsal Ekstraklasy doszło do ligowego klasyka. Bielski Rekord zmierzył się z Cleareksem Chorzów.

Obie ekipy stworzyły świetne widowisko, a do przerwy podopieczni Andrzeja Szłapy prowadzili jednym golem.

Po zmianie stron stan rywalizacji wyrównał były gracz z Cygańskiego Lasu, Roman Vahula. Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. Wtedy sprawy w swoje ręce wzięli “biało-zieloni”, udowadniając swoją siłę i skuteczność. Do bramki chorzowian trafili Alex Viana na 4:3, Kamil Surmiak na 5:3, a kropkę nad “i” postawił Michał Marek (6:3)!

Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów 6:3 (3:2).

Bramki: 1:0 Budniak (6. min), 2:0 Marek (8. min), 3:0 Bondar (12. min), 3:1 Mizgajski (15. min), 3:2 Leszczak (16. min), 3:3 Vahula (32. min), 4:3 Alex Viana (35. min), 5:3 Surmiak (35. min), 6:3 Marek (40. min).

Rekord: Nawrat – Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Janovsky, Kubik, Alex Viana, Surmiak, Korpela, Gąsior, Dudek, Pietyra, Iwanek