Rekord rozgromił Clearex na inaugurację

Bielski Rekord świetnie rozpoczął sezon Futsal Ekstraklasy.

W Chorzowie zmierzył się z tamtejszym Cleareksem i po raz kolejny pokazał moc. Podopieczni Andrzeja Szłapy świetnie rozpoczęli spotkanie. Po pięciu minutach prowadzili już 1:0, a do przerwy zdołali zdobyć jeszcze dwa gole. Po zmianie stron podwoili dorobek, a rywale zdołali odpowiedzieć tylko bramką pocieszenia.

Kolejny mecz “biało-zieloni” rozegrają w najbliższy piątek w hali w Cygańskim Lesie przy ulicy Startowej. Gościć będą szczecińską Pogoń ’04.

Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (0:3)
0:1 Budniak (5. min.)
0:2 Bondar (12. min., z rzutu karnego)
0:3 Budniak (20. min.)
0:4 Biel (27. min.)
0:5 Biel (28. min.)
0:6 Seidler (31. min.)
1:6 Iwanow (33. min.)

Clearex: Krzywicki (Puzio) – Łuszczek, Zastawnik, Iwanow, Golly, Gładczak, Lutecki, Łopuch, Seget, Omylak, Mizgajski, Świtoń, Zdunek.

Rekord: Nawrat – Janovsky, Kubik, Seidler, Franz, Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Biel, Surmiak, Cichy, Gąsior, Kałuża.