Na sygnale Wadowice

Rekordzista przekroczył prędkość o 96 km/h! Dziesięć zatrzymanych praw jazdy, mandaty i punkty…

Zdjęcie poglądowe. Fot. KPP Wadowice

W ostatnich pięciu dniach, policjanci z wadowickiej drogówki ujawnili dziesięciu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

3 września policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw, który pędził przez Babicę z prędkością 146 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 96 km/h. Z kolei w piątek, „wpadł” kierowca nissana, który w Roczynach przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Natomiast w Babicy mundurowi zatrzymali trzech piratów drogowych – kierującego skodą, który jechał z prędkością 127 km/h oraz kierowcę bmw, który pędził z prędkością 110 km/h, a także kierującego toyotą, u którego policyjny miernik prędkości wskazał 105 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

W sobotę, swoje uprawnienia do kierowania pojazdami stracił kierowca volkswagena, który w Bachowicach jechał z prędkością 116 km/h przy dozwolonej “sześćdziesiątce”. To nie jedyny pirat drogowy, którego policjanci zatrzymali tego dnia. W Choczni kierowca bmw przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h. Mężczyzna poruszał się z prędkością 127 km/h.

W niedzielę, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 127 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h. Obowiązujące przepisy zignorował również kierowca volvo, który pędził przez Babicę z prędkością 114 km/h. Uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi utracił także kierowca volkswagena, który wczoraj w Inwałdzie przekroczył dopuszczalną prędkość o 80 km/h.

Wszyscy kierowcy, oprócz zatrzymanych na trzy miesiące uprawnień do kierowania, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments