Sport Oświęcim

Rewelacyjni kęczanie

Fot. Wojciech Małysz

Po dobrych zawodach siatkarze Kęczanina pewnie wygrali z TKS Tychy.

Podopieczni trenerów Marka Błasiaka i Macieja Gruszki od początku do końca prezentowali się bardzo dobrze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. – Graliśmy nieźle, natomiast wydaje mi się, że poniżej możliwości zagrały Tychy. Widziałem ich w meczu z Andrychowem, tam prezentowali większą agresję w zagrywce i mieli lepszą organizację gry. Natomiast my potwierdziliśmy, że u siebie jesteśmy groźni, od kilku meczów funkcjonujemy coraz lepiej w zagrywce i to się przekłada na skuteczność gry na siatce, szczególnie w bloku – to nasz kolejny mecz, gdzie ten wskaźnik bloku jest wysoki. Mamy młody skład z jednym doświadczonym zawodnikiem, gramy drugi rok praktycznie w tym samym zestawieniu, więc jakiegoś progresu należało się spodziewać, ciężko pracujemy i wygląda to coraz lepiej – mówił beskidzkiej 24 tuż po meczu trener i zarazem prezes klubu z Kęt Marak Błasiak.

Dzięki sobotniej wygranej kęczanie wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli, które dotąd zajmowali właśnie tyszanie. Ich bilans w tegorocznych rozgrywkach 2. ligi jest rewelacyjny – siedem zwycięstw i zaledwie dwie porażki. A za tydzień w Kętach hit – derbowe starcie z liderującym w tabeli MKS-em Andrychów. – Będzie gorąco – zapowiada krótko Marek Błasiak.

UMKS Kęczanin – TKS Tychy 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:19).

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
5 lat temu

Zapewne będzie gorąco za siedem dni z drużyną siatkarską z Andrychowa Proszę się mieć na baczności gdyż być może napoje z Andrychowa mogą o wiele więcej wzmocnić organizm w celu osiągnięcia wygranej na korzyść siatkarzy z Andrychowa . Nigdy nie wiadomo czy pan Łysoń nie posiada jakąś dobrą recepturę aby sporządzić specjalnie dla zawodników z Andrychowa specjalną miksturę która być może pomoże im wygrać mecz za siedem dni .

Jak
Jak
5 lat temu
Reply to  Jerzy W

Ale ty bzdury wypisujesz że MASAKRA!!!

Jerzy W
Jerzy W
5 lat temu

Gratuluję wygranej siatkarzom Kęczanina . Wiadoma sprawa często widzę miny niezadowolonych mieszkańców Tychów. Jak mam dokonywać zakupów w Tychach czasem mi się odechciewa wchodzić do Kauflandu oraz Auchana Natomiast przypominam raczej agresja nie jest wskazana ze strony z żadnej z drużyn siatkarzy . Według mnie należało by pokłonić się w Rynku przed Janem Kantym z Kęt .Wiem kogo Jan Kanty z Kęt jest patronem . Proście a będzie wam dane Szukajcie a znajdziecie Kołaczcie a będzie wam otworzone