Bielsko-Biała Sport

Robert Kasperczyk wraca do Bielska-Białej!

Fot. BTS Rekord

Trener Robert Kasperczyk, który w prowadził Podbeskidzie w latach 2009 – 2012 i był architektem pierwszego awansu Górali do Ekstraklasy, wraca do Bielska-Białej!

Jest to dla niego również powrót do pracy trenera bowiem przez ostatnie cztery lata pracował jako dyrektor akademii Cracovii. Wcześniej był szkoleniowcem m.in. Sandecji Nowy Sącz i Motoru Lublin.

Trener Kasperczyk podpisał półroczny kontrakt i w wiosennych meczach poprowadzi Podbeskidzie w Ekstraklasie.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
20 dni temu

Rozpie— to w trzy D a nie utrzymywać nierobów poziomu C klasy.

Alex z 11 Listopada.
Alex z 11 Listopada.
23 dni temu

Jaki wiejski ratusz taki klub wiejski nie mając nic wspólnego z panami Bielska-B miejski klub to BBTS,BKS a nie barany z podbeskidzia.

colombo
colombo
24 dni temu

Dobrego piłkarza najlepiej rozpoznać po umięśnionych nogach.

Marek 67 lat z BB
Marek 67 lat z BB
24 dni temu

Co to jest za wiejski klub goroli w Bielsku zawsze były bielskie kluby od 100 lat jak BKS,BBTS a nie jakieś barany podbeskidzie to nie klub Bielska -Białej tylko mafii.

bks
bks
26 dni temu

“Piłkarze”…. ha, ha, ha….zarabiają dużo za dużo. Nie ma kasy za zawalone mecze!!!!! Ani złotówki, i koniec gadania o braniu się do gry, o poprawianiu obrony – dość opowiadania bajek – koniec z tym. Jak to śpiewał kocioł? ”jak się nie chce zapier…… to z boiska wyp…..

Arek
Arek
26 dni temu

Nie ma się co podniecać przeciez ktos musi byc ostatni tym bardziej że umiejętności grajków to III liga Stadion jak najszybciej razem z ośrodkiem Dębowiec przekazać w utrzymanie budowniczemu

Marian
Marian
27 dni temu

Nie nowy trener tylko wypie–ć 80 % składu poziomu wiejskich kopaczy A klasy rozwalic to wszystko i zaczynać od nowa a płaca max 1000 zł na miesiąc reszta dorobić w pracy.

Bartek
Bartek
27 dni temu

Miernotom z “Podbeskidzia” nawet Jurgen Klopp nie byłby w stanie pomóc..