Sport Żywiec

Robert Sołtysek trenerem GKS Radziechowy-Wieprz!

Trener Robert Sołtysek. Fot. GKS Radziechowy-Wieprz

O zatrudnieniu nowego szkoleniowca poinformował dzisiaj (17 października) GKS Radziechowy-Wieprz.

Jak się okazje nowym trenerem IV-ligowej drużyny został Robert Sołtysek. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Błasiaka, który podał się do dymisji po ostatniej przegranej z Drzewiarzem Jasienica. Łukasz Błasiak prowadził GKS Radziechowy-Wieprz od końca lutego tego roku.

Robert Sołtysek jest doskonale znany w środowisku piłkarskim Żywiecczyzny. W przeszłości był piłkarzem Metalu Węgierska Górka, Górala Żywiec, Kalwarianki Kalwarii Zebrzydowskiej, MK Górnika Katowice, Chemika Police, Garbarza Zembrzyce, Walcowni Czechowice-Dziedzice, BBTS Bielsko-Biała, Zagłębia Sosnowiec, Górnika Jastrzębie Zdrój, Koszarawy Żywiec, Skałki Żabnica, Skałki Żabnicy, PLKS Pewli Małej i Świtu Cięcina. Jako szkoleniowiec prowadził między innymi Czarnych-Górala Żywiec, Drzewiarza Jasienicę, Świt Cięcinę, kobiecy Mitech Żywiec i Metal Węgierską Górkę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Robert Sołtysek trenerem GKS Radziechowy-Wieprz! – Beskidzka24.pl […]

Aleksander
Aleksander
1 rok temu

Robert powodzenia, myślę że pamiętasz mnie z nsszej wspaniałej drużyny juniorów Górala, tylko ty zaistniales, pozdrawami OLSEN.

Fiodor
Fiodor
1 rok temu

Czasami nawet dobry trener nie pomoże jak zawodnicy są ciency a włodarze chcą sukcesów z dnia na dzień. Zobaczymy jak długo Robert poprowadzi GKS. Powodzenia.

Jacek M
Jacek M
1 rok temu

Robert, powodzenia !!!!

colin82
colin82
1 rok temu

15 klubów w karierze?! Gratulacje 🙂 Panie Robercie. idziemy na rekord, bedzie wiecej klubów trenowanych 🙂

Robert Sołtysek
Robert Sołtysek
1 rok temu
Reply to  colin82

Trochę się tego zebrało. Bywały też krótkie epizody, tak czasem bywa. Na małe usprawiedliwienie, niestety mam już trochę lat i dużą część życia zajmowało mi kopanie piłki 😉. Dziękuję i pozdrawiam ☺️

Beata Dobosz
Beata Dobosz
1 rok temu

Brawo Robert i powodzenia 😊

Golec
Golec
1 rok temu

I LKS Skrzyczne Lipowa