Sport Żywiec

Robert Sołtysek trenerem GKS Radziechowy-Wieprz!

Trener Robert Sołtysek. Fot. GKS Radziechowy-Wieprz

O zatrudnieniu nowego szkoleniowca poinformował dzisiaj (17 października) GKS Radziechowy-Wieprz.

Jak się okazje nowym trenerem IV-ligowej drużyny został Robert Sołtysek. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Błasiaka, który podał się do dymisji po ostatniej przegranej z Drzewiarzem Jasienica. Łukasz Błasiak prowadził GKS Radziechowy-Wieprz od końca lutego tego roku.

Robert Sołtysek jest doskonale znany w środowisku piłkarskim Żywiecczyzny. W przeszłości był piłkarzem Metalu Węgierska Górka, Górala Żywiec, Kalwarianki Kalwarii Zebrzydowskiej, MK Górnika Katowice, Chemika Police, Garbarza Zembrzyce, Walcowni Czechowice-Dziedzice, BBTS Bielsko-Biała, Zagłębia Sosnowiec, Górnika Jastrzębie Zdrój, Koszarawy Żywiec, Skałki Żabnica, Skałki Żabnicy, PLKS Pewli Małej i Świtu Cięcina. Jako szkoleniowiec prowadził między innymi Czarnych-Górala Żywiec, Drzewiarza Jasienicę, Świt Cięcinę, kobiecy Mitech Żywiec i Metal Węgierską Górkę.

7
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
7 Komentarzy
AleksanderFiodorBeata DoboszRobert SołtysekJacek M Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aleksander
Gość
Aleksander

Robert powodzenia, myślę że pamiętasz mnie z nsszej wspaniałej drużyny juniorów Górala, tylko ty zaistniales, pozdrawami OLSEN.

Fiodor
Gość
Fiodor

Czasami nawet dobry trener nie pomoże jak zawodnicy są ciency a włodarze chcą sukcesów z dnia na dzień. Zobaczymy jak długo Robert poprowadzi GKS. Powodzenia.

Jacek M
Gość
Jacek M

Robert, powodzenia !!!!

colin82
Gość
colin82

15 klubów w karierze?! Gratulacje 🙂 Panie Robercie. idziemy na rekord, bedzie wiecej klubów trenowanych 🙂

Robert Sołtysek
Gość
Robert Sołtysek

Trochę się tego zebrało. Bywały też krótkie epizody, tak czasem bywa. Na małe usprawiedliwienie, niestety mam już trochę lat i dużą część życia zajmowało mi kopanie piłki 😉. Dziękuję i pozdrawiam ☺️

Beata Dobosz
Gość
Beata Dobosz

Brawo Robert i powodzenia 😊

Golec
Gość
Golec

I LKS Skrzyczne Lipowa