Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Roboty czekają na Ciebie! Od piątku niesamowita wystawa w Gemini Park

W najbliższy piątek w Gemini Park Bielsko-Biała otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 czerwca. Na terenie 1000 mkw. zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 – gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfielustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Odwiedzający
Adam Odwiedzający
1 rok temu

Konsola PlayStation + kilka Xboxów z dodatkami tj okulary VR. Co do robotów no cóż nie pokazano nic co można uznać za nowość. Laserowy pokaz – no jak dobrze pamiętam to J.M. Jarre już jakieś 30 lat temu się tym pochwalił. Czy warto odwiedzić ? Myślę że z dzieckiem do 10 lat to znajdziemy coś ciekawego co go zainteresuje i sprawi uśmiech na twarzy. Powyżej 10 lat to raczej nie warto bo młodzi mają większą wiedzę niż zatrudnieni tam prezenterzy stwarzający wrażenie jakoby ktoś kazał im pilnować stanowisk za karę. Ktoś poprostu źle to zorganizował i zatrudnił raczej chłopców i… Czytaj więcej »