Bielsko-Biała Na sygnale

Rudzica: samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie – (zdjęcia)

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że w Rudzicy przy ul. Strumieńskiej samochód osobowy uderzył w drzewo i kierowca jest nieprzytomny i zakleszczony w aucie.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 12.04. – Po dojeździe na miejsce okazało się, że we wraku auta jest tylko nieprzytomny kierowca. Ratownicy przygotowali narzędzia hydrauliczne, na szczęście udało się otworzyć drzwi i wyciągnąć nieprzytomnego mężczyznę. Poszkodowany, z wielonarządowymi obrażeniami, został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego – powiedział nam st. kpt. Damian Markiel, dowódca zmiany w JRG2 w Bielska-Białej.

Z ustaleń policji wynika, że 48-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, kierujący samochodem osobowym marki volkswagen, poruszał się ul. Strumieńską, w kierunku miejscowości Landek. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn samochód zjechał na prawe pobocze, gdzie z impetem uderzył w drzewo. Ze względu na poważne obrażenia, nie udało się na miejscu sprawdzić stanu trzeźwości mężczyzny, w szpitalu zostanie mu pobrana próbka krwi do analizy.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG2, OSP Rudzica, zespół ratownictwa medycznego i policja. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments