Sport Cieszyn

Rusz się z kanapy i ćwicz ze skoczowskimi instruktorami

Czas epidemii nie sprzyja aktywności. Kiedy musimy pozostać w domu, ćwiczenia schodzą na dalszy plan. Dlatego o formę i motywację wszystkich postanowił zadbać Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Na profilu facebookowym Gmina Skoczów – Skocz do Skoczowa, już w piątek pojawił się pierwszy film z instrukcjami ćwiczeń. Łącznie będzie ich pięć – dla dzieci od 7 do 9 lat oraz od 10 do 13 lat, dla kobiet, dla mężczyzn oraz dla seniorów.

– Zaczniemy od ćwiczeń dostosowanych do seniorów, mających na celu zadbanie o ich sprawność. Następnie pojawią się ćwiczenia dla młodszych dzieci – dzieci będą mogły poskakać, powywijać i dobrze się przy tym bawić. Naszą propozycją jest Animal Flow, czyli ćwiczenia imitujące ruchy zwierząt. Później, serią ciekawych ćwiczeń poprawiających sprawność fizyczną, zachęcimy do odejścia od komputerów młodzież. Dwie ostatnie odsłony będą przeznaczone dla pań oraz dla panów. Panie poprawią jędrność ciała i spalą trochę kalorii. Natomiast panowie podniosą wydolność układu krążeniowo-oddechowego oraz popracują nad budowaniem siły – informuje SOSiR.

Link do filmu promującego znajdziesz tutaj.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dr Hause
Dr Hause
28 dni temu

Chyba lepiej robić takie wysokoenergetyczne ćwiczenia, które spowodują baby boom. Nic się nie może zmarnować:)