Wydarzenia Bielsko-Biała

Rusza modernizacja parkingu przy BCK-u

Fot. MZD Bielsko-Biała

Jutro (19 września) rozpoczną się prace związane z modernizacją wielopoziomowego parkingu przy Bielskim Centrum Kultury, co oznacza całkowite zamknięcie parkingu.

Jak informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej zakres prac obejmuje remont istniejącego budynku parkingu, wykonanie zadaszeń zewnętrznych klatek schodowych, przebudowę oświetlenia obiektu i wykonanie instalacji monitoringu wizyjnego oraz instalacji elektronicznego systemu poboru opłat.

Modernizacja wiąże się także z wykonaniem sieci elektroenergetycznej, budową odwodnienia budynku parkingu, wykonaniem instalacji wodociągowej, kanalizacji deszczowej, a także instalacji przeciwpożarowej. Zmodernizowany parking zostanie także oznakowany w ramach docelowej organizacji ruchu. Wszystkie prace będą prowadzone przy całkowitym zamknięciu parkingu – zaznacza bielski magistrat.

Prace mają potrwać do kwietnia 2023 roku, a kosztować około 2,6 miliona złotych.

Fot. MZD Bielsko-Biała

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
17 dni temu

To nie modernizavja a prace związane z naprawą od dewastacji pod nadzorem obiektu ze strony dyrektora bck.Wysprejowany doszczętnie parking,pourywane rynny,piony spustowe zalewajace strop,wyrwana instalacja p.poż.Oto efekt nadzoru dyrekcji. Do tego ten.,,demokratyczny,, portal usunął nie obraźliwe a prawdziwe komentarze ludzi do artykułu i obecnie cenzuruje wpisy.Czy to demokracja?

Last edited 17 dni temu by Agnieszka
o co chodzi?
o co chodzi?
16 dni temu
Reply to  Agnieszka

Opisano po kolei na czym ma polegać modernizacja, nie mająca nic wspólnego z nadzorem dyrektora bok. Już widziałem, że demokracja niektórym w głowach poprzewracała.