Wydarzenia Żywiec

Ruszył „Plebiscyt na najbardziej lubianego sołtysa powiatu żywieckiego”!

Znasz sołtysa, który nie tylko wypełnia swoje obowiązki, ale również całym sercem angażuje się w życie swojej społeczności, zna poszczególnych mieszkańców i pomaga im w trudnych sytuacjach? Jest życzliwy, uśmiechnięty i profesjonalny? Zgłoś go do „Plebiscytu na najbardziej lubianego sołtysa powiatu żywieckiego” według czytelników „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej”!

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W obecnie trwającym – pierwszym – czytelnicy zgłaszają swoich faworytów (spośród sołtysów mijającej powoli kadencji), wypełniając specjalne formularze zamieszczane na łamach gazety 10, 17 i 24 stycznia. Oryginalne, wycięte z gazety formularze przyjmowane są do 31 stycznia.

Spośród zgłoszeń redakcyjne jury wyłoni Złotą Trójkę, która otrzymała najwięcej głosów czytelników. Następnie – w drugim etapie – spośród sołtysów ze Złotej Trójki czytelnicy będą mogli wybrać tego najbardziej lubianego, oddając głosy za pomocą specjalnych kuponów, które będą drukowane w „Żywieckiej Kronice Beskidzkiej” w lutym.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma pamiątkową statuetkę, która zostanie mu uroczyście wręczona podczas obchodów Dnia Sołtysa 11 marca.

Plebiscyt objął honorowym patronatem starosta żywiecki Andrzej Kalata.

Więcej szczegółów na temat plebiscytu – na łamach „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej”, a regulamin dostępny tutaj

 

Czekamy na Wasze propozycje!

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
takie cuś
takie cuś
3 lat temu

Jacek Hojny :))))))))) oczywiscie zartuję

Marian
Marian
3 lat temu

HALINA KUBICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!