Wydarzenia Bielsko-Biała

Ryszard Radwan nie będzie już naczelnikiem – złożył wypowiedzenie

Ryszard Radwan (z lewej) podczas zakończenia Amatorskiej Ligi Futsalu w Bielsku-Białej. Fot. Artur Jarczok

Ryszard Radwan złożył wypowiedzenie ze stanowiska naczelnika wydziału kultury fizycznej i sportu w bielskim magistracie.

Był naczelnikiem od 1996 roku. Urzędnika obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

Jedno jest pewne – będzie ciężko znaleźć kogoś tak bardzo zaangażowanego w sportowe życie Bielska-Białej. Z Ryszardem Radwanem spotykałem się wszędzie, czy to na amatorskich rozgrywkach, czy rozgrywkach najwyższego szczebla. Za każdym razem pokazywał tylko białą kartkę z rozpiską weekendowych, sportowych wydarzeń, które planuje jeszcze odwiedzić. Pozostało nam zatem trzy miesiące – mam nadzieję – owocnej współpracy.

google_news
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
4 lat temu

Na pewno podłapal coś lepszego inaczej nie zrezygnował by z takiej posadki

Jacek
Jacek
4 lat temu
Reply to  jan

Artur zmartwię Cię, ale trzech miesięcy współpracy nie będzie. Pozwolono mu zabrać rzeczy z biura i już w urzędzie go nie zobaczysz.

322
322
4 lat temu
Reply to  jan

Włącznie z tytułem – tekst absurdalny, a wystarczy popytać w Ratuszu, wśród ludzi bielskiego sportu, pracowników, a może przede wszystkim – pracujących w KB dziennikarzy (każdego szczebla). No, chyba że coś się w polityce redakcyjnej zmieniło.

Ala
Ala
4 lat temu

Jest masa zdolnych młodych ludzi z pomysłami długie siedzenie wpada się czasami nieomylność i to szkodzi dziękujemy i czekamy na nowe aby nie z sekty pis bo wszystko zniszczy jak teraz niszczą wolną Polskę .

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Ma prawo złożyć wypowiedzenie jak każdy inny pracownik. Nie ma ludzi niezastąpionych a 23 lata na tym samym stanowisku to trochę długo. Dziękujemy za to co było.

Lucjan
Lucjan
4 lat temu

Najgłupsza zmiana w ratuszu !!! Znajdźcie drugiego Radwana mądrale

Igor
Igor
4 lat temu
Reply to  Lucjan

PO -wskie porządki… pewno musi być ktoś kochający inaczej

322
322
4 lat temu
Reply to  Lucjan

Zastanów się, zanim klepniesz w klawiaturę. Albo inaczej, rzeczywiście drugiego takiego nie znajdziesz – na pewno! Do redaktora – pan to tak na poważnie…, czy z polecenia?