Wydarzenia Bielsko-Biała Żywiec

Samochód wjechał w dom. Pies wybiegł przed jadące auto?

Przed godziną 15 w Rybarzowicach przy ul. Beskidzkiej samochód osobowy marki suzuki uderzył w budynek mieszkalny. Na miejscu pracują strażacy z OSP Rybarzowice. Przyczyny zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

Dziś po południu kierowca z powiatu żywieckiego z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w budynek mieszkalny przy ul. Beskidzkiej w Rybarzowicach. Jak przekazał nam dyżurny PSP w Bielsku-Białej, nie było konieczności dysponowania na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Doszło natomiast do wycieku płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji plamy oleju. Rozbity pojazd usunięto za pomocą lawety. Ruch odbywał się wahadłowo.

Budynek ucierpiał z nieznacznym stopniu, rozerwany został płot i zmiażdżona ławka, która stała przy ścianie domu. Według wstępnych informacji kierująca samochodem marki suzuki była trzeźwa, przyczyną zdarzenia miał być pies, który niespodziewanie wybiegł na jezdnię.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Axel
Axel
1 miesiąc temu

To nie był pies ! Sarna wyskoczyła kierowcy na drogę.

nieprawdopodobne
nieprawdopodobne
1 miesiąc temu

Nie wiadomo kto był trzeźwy: osoba kiertująca, pies czy piszący redaktor. Ta osoba kierująca jest aż tak szanująca zwierzęta, że aby uniknąć najechania wjeźdża w płot a dalej w dom?

Dany
Dany
1 miesiąc temu

Chyba nie miałeś człowieku nigdy takiej sytuacji.zawsze jest taki odruch że człowiek probuje uniknąć uderzenia.znajomy kilka lat temu też tak rozbił samochód i jeszcze musiał naprawić uszkodzony płot.powinno się namierzyc i obciążyć kosztami właściciela biegającego psa który nie umie zadbać o utrzymanie psa na posesji.znajomy niestety samochód musiał oddać do kasacji i na swój koszt naprawić uszkodzone ogrodzenie.

nieprawdopodobne
nieprawdopodobne
1 miesiąc temu
Reply to  Dany

Ciekawe dlaczego widuje się na ulicach rozjechane koty, psy, lisy a kierowcy nie wpadają do rowu. Słusznie jest w tytule postawiony znak zapytania.

znak zapytania
znak zapytania
1 miesiąc temu
Reply to  Dany

Moja znajoma rozbiła samochód bo wjechała w płot z przyczyny wysyłania sms-a podczas jazdy.