Bielsko-Biała Na sygnale

Samochód wpadł do rzeki. Kierowca był pijany!

Ponad cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca samochodu, który wczoraj późnym wieczorem wpadł autem do rzeki przy ul. Beskidzkiej w Szczyrku. Na miejsce wysłano wszystkie służby. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł poszkodowanego do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.35 na wysokości skrzyżowania z ul. Graniczną. Kierujący osobowym volkswagenem, jadąc ul. Beskidzką w kierunku Buczkowic, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który zjechał z drogi, po czym wpadł do rzeki Żylica.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wyciągnięciu auta z koryta Żylicy. Jak dowiedział się nasz portal, obok siedzenia pasażera była… butla z gazem LPG.
Pierwsze badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdem na ponad cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu, na alkomacie… zabrakło skali.

Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy straży pożarnej z JRG1, OSP Szczyrk, zespół ratownictwa medycznego i patrole policji. Dalsze czynności prowadzi policja.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Pedagog Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pedagog
Gość
Pedagog

No i git jak p…ąć to z rozmachem a nie pierdzieć po kawałku