Sport Cieszyn

Ścigali się na nartorolkach

Fot. UM Wisła

Na trasach biegowych PZN Kubalonka odbyły się niedawno zawody Marwe Cup Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Spore sukcesy zaliczyli zawodnicy WSS Wisła.

Bardzo dobrze w kategorii junior młodszy spisał się  Tomek Wąsowicz, zajmując 2 miejsce. Dawid Pilch zajął 4 miejsce, Piotr Palka był 7, a Piotr Szturc 11. W kategorii Junior najlepiej z naszych spisał się Łukasz Cieślar plasując się na 9 miejscu, na 12 miejscu rywalizację zakończył Gabryś Boś. Najlepszą juniorka była Aleksandra Raszka, która zajęła 4 miejsce. W kategorii młodziczki najwyżej uplasowała się Laura Wantulok – 4 miejsce, Maja Kubaczka zajęła 6 miejsce, Kamila Haratyk 7 miejsce, a Olga Cieślar 12. W młodzikach Szymon Szturc uplasował się natomiast na 11 miejscu.

W niedzielę odbył się natomiast bieg na nartorolkach na drogach publicznych w Jaworzynce. W pierwszej kolejności miała to być kontynuacja sobotnich zmagań w krosie, gdzie pierwszy na mecie wygrywa. Plany nieco się zmieniły, format biegu na dochodzenie został, ale do klasyfikacji Pucharu Polski został zaliczony tylko czas netto z nartorolek. Nie przeszkodziło to w zdobyciu wysokich miejsc zawodnikom z WSS Wisła:

W kategorii Junior:
10 miejsce Łukasz Cieślar
12 miejsce Gabriel Boś

W kategorii junior młodszy:
1 miejsce Dawid Pilch
2 miejsce Tomasz Wąsowicz
10 miejsce Piotr Szturc

W kategorii młodziczka:
2 miejsce Laura Wantulok
5 miejsce Kamila Haratyk
12 miejsce Olga Cieślar
20 miejsce Maja Kubaczka

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments