Bielsko-Biała Sport

Sezon narciarski czas (na Dębowcu) zacząć

Fot. Marcin Płużek

Co prawda przyszła odwilż i śnieg schodzi w oczach, jednak Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dobrą wiadomość dla narciarzy.

W najbliższy poniedziałek 26 grudnia (drugi dzień świąt) ma ruszyć wyciąg narciarski na Dębowcu. Stok był przygotowywany do sezonu od prawie dwóch tygodni. W tym czasie trasa została mocno dośnieżona sztucznym śniegiem i ubita. Dzięki temu – mimo odwilży – warunki narciarskie na Dębowcu wyglądają – jak na razie – na dobre.

Jest jednak i gorsza wiadomość. Będzie drożej niż w zeszłym roku. Przykładowo za jeden wyjazd na górę wyciągiem krzesełkowym trzeba będzie zapłacić 11 złotych (ulgowy bilet 9), karnet 10-przejazdowy będzie kosztował 80 złotych (ulgowy 60), z kolei za karnet 2 godzinny zapłacimy 90 (ulgowy 70). Przygotowano też nowe propozycje, jak bilet przedpołudniowy, dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00 za 40 złotych czy bilet senior 65+ za 1,00. Cały cennik znajdziesz tutaj).

Wraz z uruchomieniem stoku, uruchomiona zostanie też wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz kawiarenka narciarska.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
La Bomba
La Bomba
4 miesięcy temu

Zupę to ja lubię ale tylko na talerzu, a nie na stoku.

nartnik
nartnik
5 miesięcy temu

nic nie działa,jest ciapa (29.12)

Tadeusz
Tadeusz
5 miesięcy temu
Reply to  nartnik

“Nic nie działa” to jest mowa nienawiści granicząca z kwestionowaniem Bożka Obronności Karpia 2000 Natura w Bielsku-Białej POpieranej przez POpieraczy Lania Wody na stok Dębowca. Przecież nie działa Sahara, Szyndzielnia, Klimczok. To chyba wystarczy na dowód, że nie nic, ale wszystko nie działa co nie ma działać. PO za tym co działać ma to działać będzie.