Bielsko-Biała Sport

Siatkarska majówka w BKS-ie

Dziś w hali BKS Stal przy ul. Rychlińskiego 19 odbyła się Siatkarska Majówka 2017!

Na bocznych boiskach rozgrywany był turniej siatkówki dla uczniów szkół podstawowych, natomiast dla wszystkich pozostałych dzieci klub przygotował wiele atrakcji, m.in. dmuchany plac zabaw czy zajęcia fitness. Ponadto dzieciaki mogły skorzystać z malowania buzi, zagrać na konsolach oraz zjeść pyszną kiełbaskę z grilla i watę cukrową.

Podczas Siatkarskiej Majówki odbyła się również konferencja prasowa, podczas której BKS podsumował pierwszą edycję akcji Bezpiecznie z Profi Credit. Akcja ta to unikalny projekt edukacyjny w skali kraju, którego celem było budowanie wśród najmłodszych wiedzy o zasadach bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i imprezach masowych. W pierwszej edycji akcji udział wzięło 12 szkół i ponad 2 tysiące uczniów z województwa śląskiego. – Wszystko zostało zrealizowane na 120 procent – rzuca krótko Andrzej Pyć, prezes BKS-u. 

– Z Profi Credit współpracuje się nam bardzo dobrze. Mieliśmy bardzo duże wsparcie w trudnych chwilach, które przeżywaliśmy w minionym sezonie. Mogę tylko za nie podziękować – komentuje Andrzej Pyć.

– Efekt akcji był zdecydowanie większy, aniżeli oczekiwaliśmy – Sławomir Pawlik, dyrektor wykonawczy Profi Credit. – Na pewno będziemy starali się, żeby odbyła się także w przyszłym roku. Zainteresowanie tą wartościową akcją było ogromne i przerósł nasze oczekiwania – dodaje Jarosław Czulak, dyrektor działu marketingu Profi Credit.

BKS i Profi Credit negocjują nową umowę sponsoringową. Wszystko powinno być jasne już w przyszłym tygodniu. Rozmowy trwają także z innymi firmami. – Proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości – kwituje Andrzej Pyć.

* * *

Pewne jest, że w przyszłym sezonie na boisku w barwach BKS-u zobaczymy Kornelię Moskwę, która przedłużyła kontrakt o rok.

google_news