Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Skoczów: Chciał ukraść towar ze sklepu i poturbował pracownicę ochrony. Rozpoznajesz go?

Fot. KPP w Cieszynie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skoczowie poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o spowodowanie obrażeń ciała u kobiety pracującej w ochronie jednego ze sklepów. Rozpoznajesz go? Daj znać mundurowym!

Do zdarzenia, którym zajmują się policjanci, doszło 18 lipca br. około godziny 12.00 przed sklepem przy ulicy Górny Bór w Skoczowie. Nieustalony sprawca usiłował ukraść towar, ale został zauważony przez pracownicę ochrony. Wówczas porzucił kradzione przedmioty i podczas próby ujęcia zaatakował interweniującą kobietę, a następnie uciekł. W efekcie szarpaniny pani z ochrony ucierpiała i doznała uszczerbku na swoim zdrowiu.

Mundurowi opublikowali dziś zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu w skoczowskim sklepie. Jeśli komukolwiek znana jest jego tożsamość, proszony jest o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 478573200 lub 478573255. Można też udzielić informacji, pisząc e-mail na adres [email protected]

– Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – dodaje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Fot. KPP w Cieszynie

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
Waldek
7 miesięcy temu

18 lipca?gdzie tu powaga?

Mikuś
Mikuś
7 miesięcy temu

Dlaczego tak późno jest to publikowane?!

Parówa
Parówa
7 miesięcy temu

Ale on jest męski 🥵