Wydarzenia Cieszyn

Skoczów: Dostęp do pomocy psychologicznej

Fot. Szpital Śląski

Szpital Śląski w Cieszynie uruchomił nowy Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny w Skoczowie. Mieści w budynku przy ulicy Krzywej 4.

Powstanie placówki stanowi kolejny krok w realizacji pilotażowego programu Centrów Zdrowia Psychicznego, do którego Szpital Śląski przystąpił 1 września ubiegłego roku. Do punktu mogą zgłaszać się osoby, które chcą uzyskać fachową informację, dotyczącą leczenia lub potrzebują porady psychologicznej, albo ustalenia ewentualnego leczenia psychiatrycznego.

Punkt działa w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00. Można również kontaktować się telefonicznie: 570 860 477.

W otwarciu punktu uczestniczyli Czesław Płygawko – dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie, Janina Żagan – wicestarosta cieszyński, lekarz Andrzej Kłoda – pełnomocnik dyrektora ds. Centrum Zdrowia Psychicznego.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Henry
Henry
1 rok temu

Fajnie, że cieszyński szpital się rozwija. W dzisiejszych czasach pomoc psychologiczna jest bardzo potrzebna, niestety to wciąż wstydliwy dla niektórych temat. To się musi zmienić, a dzieki takim miejscom, mam nadzieję, że tak będzie