Wydarzenia Cieszyn

Skoczów: Urzędnicy na medal

Fot. UM w Skoczowie

W Śląskim Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach wręczono odznaczenia państwowe. Uhonorowanych zostało kilkadziesiąt osób z naszego województwa, zasłużonych w różnych dziedzinach życia społecznego, w tym w pracy zawodowej czy na rzecz rozwoju nauki i kultury.

Odznaczenia i medale zostały nadane przez prezydenta RP, ministra kultury i dziedzictwa narodowego, ministra nauki i szkolnictwa wyższego oraz szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Złotymi i srebrnymi medalami za Długoletnią Służbę uhonorowani zostali pracownicy m.in. Urzędu Miejskiego w Skoczowie. Otrzymali je: Renata Brychlec, Aleksandra Folwarczny, Beata Macura, Ilona Madzia, Zofia Miech, Weronika Szczypka, Renata Szostok, Maria Zawada, Magdalena Goryczka i Dariusz Nowoczek.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bunny
bunny
5 lat temu

W każdym razie czy na medal to watpliwości są ,otóz niejaki pan Dariusz N. nie przysłuza się dobrą obsługą wręcz odwrotnie raczej utrudnia wiekszość spraw. NIe mam pojęcia czy to wynika z charakteru czy złego dnia tegoż mościa .

Służący
Służący
5 lat temu

W naszym kraju wszyscy w koło służą. A nie mogli by po prostu pracować? A za dobrą pracę dostawać nagrodę zamiast medalu? I co na tych medalach mają wybite: “Urzędnik niezłomny”? To może dla tych co zbiorą 5 medali pomnik?

Franuś
Franuś
5 lat temu
Reply to  Służący

“Urzędnik niezłomny”? Nie ma takich, każdy jest łamany nakazami z góry a jak jest niezłomny w stosunku do petenta czyli rozumiem służbistą a nie zachowuje się służebnie – to jest źle.

Franuś
Franuś
5 lat temu

Ale za długoletnią służbę nie powinno być jedynym argumentem do wręczenia medalu od prezydenta.

Maćko
Maćko
5 lat temu

Brawo dla urzędników!!!