Na sygnale Żywiec

Ślemień: Ciężarówka wypadła z drogi – ZDJĘCIA

Fot. OSP Ślemień

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (24 czerwca) na drodze wojewódzkiej nr 946 w Ślemieniu. Ciężarówka przewożąca drewno przewróciła się do rowu do góry kołami.

Jak informują strażacy z OSP Ślemień wczoraj (24 czerwca) o 7.15 otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego na ulicy Zakopiańskiej w Ślemieniu. Jak się okazało ciężarówka scania przewożąca drewno wpadła do rowu przełamując barierę energochłonną wywracając się kołami do góry. Na szczęście 53-letniemu kierowcy nic się nie stało. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w trakcie wyprzedzania innego pojazdu kierowca ciężarówki nie zapanował nad pojazdem. Zjechał na prawe pobocze i doprowadził do przewrócenia się ciężarówki. Droga w tym rejonie była nieprzejezdna do 13.08, a objazd wytyczono przez Gilowice.

Fot. OSP Ślemień

Fot. OSP Ślemień

Fot. OSP Ślemień

Fot. OSP Ślemień

Fot. OSP Ślemień

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gthn
gthn
6 miesięcy temu

Prawe pobocze. Czyli lewe dla pieszych, którym mają obowiązek się poruszać. Gdyby był tam pieszy to co?… Bo oni muszą wyprzedzić. Załadowanym ciągnikiem siodłowym. Ciekawe czy te samochody z drzewem nie są notorycznie przeciążane. Bo kasa, kasa ponad czyjeś życie. Powinna się za nich wziąć Inspekcja Transportu Drogowego i Policja, tym bardziej że zmuszają innych kierowców do przekraczania prędkości. Migają wtedy światłami i trąbią żeby jechać ponad 50 kmng albo wyprzedzać na podwójnej ciągłej na zakręcie, pod górę, bez widoczności (Góra Burgałowska).

Lena
Lena
7 miesięcy temu

Kolejny d***l z ciężarówki. Niedojebany f**t.