Bielsko-Biała Na sygnale

Ślisko jak diabli

Nagły powrót zimy najwyraźniej zaskoczył kierowców. Zwłaszcza, że sporo spośród nich zdążyło już wymienić z zimowych na letnie opony w swoich samochodach.

Tymczasem sypnęło śniegiem i na drogach zrobiło się ślisko. Tylko od północy do 14.00 – jak donosi policja – na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 15 stłuczek! Miał miejsce także poważniejszy wypadek. Około 10.20 na ulicy Wapienickiej w Jaworzu 67-letni kierowca fiata seicento, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto wypadło z jezdni i dachowało na skraju stromej skarpy. W wyniku wypadku poważne obrażenia odniosła pasażerka auta. Statystki są więc przerażające. Tymczasem to jeszcze nie koniec dnia, a śnieg i deszcz wciąż lecą z nieba…

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wydarzenia Bielsko-Biała

Ślisko jak diabli

Tego ranka zima pokazała kolejną ze swoich złych twarzy. Mgła i spadek temperatury sprawiły, że na drogach i chodnikach osadzała się szadź.

Szczególnie odczuli to przechodnie, bo nie wszędzie na czas trotuary zostały posypane solą lub piaskiem. O wypadek na takiej lodowej tafli nie trudno. Przypominamy, iż za posypanie lodu piaskiem lub solą zalegającego na publicznym chodniku, graniczącym z prywatną posesją – tak jak w przypadku odśnieżania – odpowiedzialny jest jej właściciel.

 

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments